Telefon w zestawie z tabletem za 1 zł w świątecznej promocji Orange

Od 8 listopada do 2 stycznia 2014 r. w Orange dostępna jest świąteczna promocja „Do telefonu tablet za 1 zł”. Z oferty mogą skorzystać klienci zawierający nową umowę lub przedłużający dotychczasowy kontrakt w ramach oferty Smart Plan na Rozmowy (taryfy Smart Plan Halo) z kwotą zobowiązania min. 39,90 zł lub oferty Smart Plan (taryfy Smart Plan Multi) z kwotą zobowiązania min. 49,90 zł oraz dokonujący zakupu telefonu w promocyjnej w cenie 1 zł z cennika zestawów dostępnych w promocji.

Zestaw dwóch urządzeń za 2 zł w sklepie internetowym Orange.pl

W ramach promocji abonent otrzymuje możliwość dokupienia jednego z dwóch tabletów za 1 zł: Alcatel One Touch Evo lub Pentagram Tab 7.6 Dual Core IPS pod warunkiem, że wybrany tablet jest dostępny dla danego planu taryfowego i danego modelu telefonu.

Umowy zawierane są na okres 24 miesięcy. Promocja dostępna w salonach sprzedaży Orange, autoryzowanych sklepach partnerów Orange, w sklepie internetowym Orange.pl oraz telesprzedaży.

Regulamin promocji „Do telefonu tablet za 1 zł” w Orange

Przygotowane zestawy telefon+tablet dla danego planu taryfowego w Orange można sprawdzić w cenniku telefonów dla ofert Smart Plan Multi i Smart Plan Halo na stronie Orange.pl.

Promocja listopadowe Szalone Dni, 30% rabatu na abonament w Orange na Allegro

źródło: Orange

2 Replies to “Telefon w zestawie z tabletem za 1 zł w świątecznej promocji Orange”

    • Promocja jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedażowych w tym sklep internetowy Orange.pl i oczywiście salony.