Świąteczna oferta w Orange. W prezencie tablety za 1 zł

8 listopada sieć Orange przedstawiła ofertę świąteczną w której wystarczy kupić wybraną usługę stacjonarną lub mobilną, aby dostać w prezencie tablet za 1 zł. Na klientów czekają również smartfony dostępne wyłącznie w Orange, m. in: Samsung Galaxy Core Plus oraz HTC Desire 300.

Pentagram Tab 7.6 Dual Core lub Alcatel One Touch Evo7 to dwa tablety, które za 1 zł dostaną klienci kupujący telefon komórkowy w świątecznej promocji Orange. Aby dostać tablet, wystarczy przenieść numer do Orange, przedłużyć dotychczasową lub podpisać nową umowę na minimum 24 miesiące, wybierając jeden z objętych promocją abonamentów w planach taryfowych – Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo. Oprócz tabletu klienci mogą wybrać jeden z nowoczesnych smartfonów dostępnych wyłącznie w świątecznej ofercie Orange już za 1 zł, np.: Samsung Galaxy Core Plus, HTC Desire 300 oraz Nokia Lumia 625 z dodatkową kolorową obudową gratis, a także nowości – Huawei Ascend G510 czy Sony Xperia E.

Dodatkowym bonusem dla wszystkich klientów kupujących usługi telefonii komórkowej w ofertach Smart Plan Multi oraz Smart Plan Halo są bezpłatne, nielimitowane SMS-y w sieci mobilnej Orange, z których mogą korzystać przez cały czas trwania umowy.

Tablet za złotówkę otrzymają także klienci zamawiający usługę internetu mobilnego Orange Free Net 89,90 z pakietem 35 GB danych, do wykorzystania co miesiąc, na wszystkich urządzeniach mobilnych. W zestawie za 1 zł otrzymają także nowoczesny router Huawei E5776.

Tablety za złotówkę czekają też na klientów zamawiających Neostradę. Kupując ją w dowolnej opcji prędkości lub w zestawie z innymi usługami, np. jako Neostrada z Telewizją lub Neostrada z telefonem domowym czy w FunPack’u, klienci otrzymają tablet FunTab 10.1.

Zainteresowani internetem domowym mogą ponadto skorzystać z innej świątecznej promocji, w której za Neostradę w opcji do 40 MB/s, przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy zapłacą tylko 49 zł miesięcznie. To tyle, ile kosztuje abonament w opcji 4 razy wolniejszej – do 10 MB/s. Odpowiednio niższe będą też ceny pakietów usług zawierających Neostradę w opcji prędkości do 40 Mb/s.

iPad Air – ceny w ofercie abonamentowej Orange i T-Mobile

Orange przygotował świąteczną propozycję również dla klientów biznesowych. Oprócz najnowocześniejszych smartfonów w atrakcyjnych cenach np.: Sony Xperia Z1 i Xperia J, Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Core Plus oraz Nokia Lumia 1020 i Nokia 515, firmy znajdą w niej ofertę „Maksymalne Korzyści z Internetem”. Klienci przenoszący numer do Orange dla Firm lub przedłużający dotychczasową umowę z abonamentem już za 60 zł (+ VAT), otrzymają co miesiąc 1200 minut na połączenia do wszystkich sieci, rozmowy bez ograniczeń w Orange i na stacjonarne oraz 2 GB na internet. Firmy, podobnie klienci indywidualni, będą mogły wybrać jeden z dwóch tabletów – Pentagram Tab 7.6 Dual Core lub Alcatel One Touch Evo7, które otrzymają w prezencie za symboliczną złotówkę (+ VAT).

Promocja listopadowe Szalone Dni w sklepie Orange.pl lub 30% rabatu na abonament w Orange na Allegro

Świąteczna promocja na stronie Orange.pl

źródło: Orange