O nas

Informacje o stronie abonamenty.pl

Witryna internetowa abonamenty.pl powstała w marcu 2012 roku. Pozostajemy jednym z nielicznych, jeszcze niezależnych serwisów telekomunikacyjnych w polskim Internecie.

W naszym serwisie znajdzie najnowsze aktualności ze świata telekomunikacji i nowych technologii. Publikujemy przede wszystkim bieżące informacje, analizy i opisy ofert dostępnych u polskich operatorów komórkowych. Przeczytasz o tym co warto wiedzieć na temat usług w Orange, Play, Plus, T-Mobile i ich submarkach, takich jak Plush, nju mobile, Orange Flex, Heyah czy Virgin Mobile.

Abonamenty.pl to miejsce w którym porównujemy abonamenty komórkowe. Nasz ranking abonamentów bez telefonu dla klientów przenoszących numer to jedno z najpopularniejszych takich zestawień w Internecie. Ranking jest aktualizowany już od ponad 7 lat.

Porównywanie abonamentów pomaga w wyborze najlepszej oferty

Korzystanie z rankingów pozwala w łatwy sposób porównać abonamenty komórkowe dostępne w sprzedaży. Mamy tu wszystko w jednym miejscu. Oferty na abonament prezentowane są w formie listy, którą wygodnie przeglądamy pod kątem ceny, kosztów, wydatków w skali roku czy ilości GB w pakiecie.

Redakcja Abonamenty.pl:

Kuba Stefanik – założyciel, redaktor serwisu, telkomaniak

Kontakt, informacje prasowe:
poczta@abonamenty.pl

Abonamenty.pl na portalach społecznościowych:
Facebook: facebook.com/abonamenty
Twitter: twitter.com/abonamenty

Wykorzystywanie publikowanych materiałów tekstowych na stronie Abonamenty.pl wyłącznie za zgodą autora. Zabronione jest powielanie, kopiowanie, modyfikacja i zamieszczanie jakiejkolwiek części serwisu na innych stronach internetowych.

Użyte w serwisie grafiki, zdjęcia w tym w szczególności znaki towarowe (np. logo operatorów) należą do ich prawnych właścicieli i użyte zostały w celach informacyjnych.

Abonamenty.pl 2012-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.