T-Mobile wprowadził nowe taryfy dla klientów abonamentowych

T-Mobile wprowadził nową ofertę abonamentową złożoną z czterech wariantów: XS, S, M i L. Wszystkie zapewniają nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi, darmowe SMS-y i MMS-y oraz pakiety internetowe.

Nowością w ofercie operatora jest abonament XS z 3 GB internetu za 35 zł miesięcznie (bez telefonu) lub od 55 do 85 zł miesięcznie w zależności od wybranego modelu smartfona.

nowe taryfy w t-mobile, abonamenty xs, s, m i l.

W taryfie M do wykorzystania jest 15 GB internetu za 55 zł miesięcznie lub 75-145 zł w opcji ze smartfonem.

Pakiet L zapewnia 70 GB danych i dostępny jest od 75 zł miesięcznie lub 165-185 zł przy wybraniu opcji z telefonem. Użytkownicy, którzy zdecydują się na dwa najwyższe abonamenty M i L po wykorzystaniu pakietu internetowego mogą korzystać z sieci bez limitu danych z prędkości obniżoną do 1 Mb/s.

Rabaty dla duetów i rodzin w T-Mobile

T-Mobile przygotował specjalne rabaty, dzięki którym co miesiąc można oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Wystarczy dokupić dodatkową kartę SIM z abonamentem.

W przypadku abonamentów XS i S w opcji dla duetu przyznawany jest upust w wysokości 5 zł miesięcznie dla obu numerów. Oznacza to, że miesięczna faktura będzie łącznie o 10 zł niższa. Wybranie opcji dla rodziny pozwala uzyskać rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy z trzech numerów.

Dla taryf M i L obniżka w opcji dla duetu wynosi łącznie 20 zł miesięcznie (10 zł za numer), a w opcji dla rodziny – 15 zł, łącznie 45 zł oszczędności co miesiąc. Klienci mają pełną swobodę w zakresie wyboru terminu kiedy podpiszą umowy na drugą lub kolejne karty SIM i zawsze będą mogli skorzystać ze zniżek dla duetów i rodzin.

T-Mobile przygotował możliwość dokupienia pakietów danych w sytuacjach, w których intensywność korzystania z sieci jest większa.

Klienci wszystkich planów taryfowych w T-Mobile mogą zdecydować się na jednorazowe powiększenie pakietu danych o 5 GB za 15 zł. Aktywacja usługi jest możliwa za pomocą aplikacji Mój T-Mobile, poprzez wysłanie SMS o treści TAK pod numer 8026 lub kontakt z konsultantem infolinii.

Szczegóły dotyczące nowych taryf i dostępnych rabatów znaleźć na tej stronie.