T-Mobile MyBox – łatwy i bezpieczny dostęp do najpopularniejszych aplikacji mobilnych

Od 14 października br. T-Mobile oferuje wszystkim klientom posiadającym smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android usługę MyBox, która pozwala na proste i bezpieczne korzystanie na smartfonie lub tablecie z nawigacji, najnowszych przebojów muzycznych, bestselerów książkowych, premier filmowych czy wielu innych pożytecznych i ułatwiających codzienne życie aplikacji.

Za korzystanie w ramach usługi MyBox z nawigacji, muzyki czy filmów klienci będą płacili jak za inne usługi, które są wyszczególnione na ich miesięcznym rachunku. Dzięki temu użytkownicy smartfonów czy tabletów, którzy do tej pory wykorzystywali je w podstawowym zakresie lub obawiali się ukrytych kosztów oraz trudności w użytkowaniu, zyskują usługę, która gwarantuje im bezpieczeństwo oraz łatwość dostępu do najlepszych aplikacji. Zwłaszcza, że docelowo MyBox będzie instalowany na wszystkich urządzeniach z systemem Android sprzedawanych w sieci T-Mobile. Dla klientów, którzy posiadają już smartfony lub tablety, T-Mobile przygotował możliwość zainstalowania usługi po wysłaniu bezpłatnego SMS-a na numer 80545 o treści „mybox”.

usługa mybox t-mobileKlienci będą mogli wybrać aplikacje z dwóch kategorii: Hity oraz Polecane. W kategorii „Hity” znajdują się aplikacje, z których klienci najczęściej korzystają m.in. Audioteka, iplex, Naviexpert, Sklep mp3, czy SuperMemo. Każda z nich jest dostępna bezpłatnie przez 30 dni, aby użytkownicy mieli czas na zapoznanie się z ich funkcjonalnością oraz wybranie najbardziej odpowiednich dla siebie usług. O zbliżającym się zakończeniu okresu bezpłatnego klienci zostaną poinformowani SMS-em. Koszt miesięcznego korzystania z jednej aplikacji w ramach kategorii Hity po bezpłatnym okresie próbnym to 7,90 zł. Kwota ta zostanie doliczona do sumarycznej faktury za wszystkie usługi, z których klient korzystał w ramach swojego rachunku w T-Mobile.

Usługa MyBox oferuje klientom również dostęp do stale rozszerzanej listy aplikacji Polecanych. W ramach tej kategorii klienci mogą wybierać również wśród wielu ciekawych i wartościowych aplikacji bezpłatnych lub przygotowanych specjalnie dla nich przez partnerów T-Mobile. W przypadku aplikacji płatnych dostęp do nich będzie również poprzedzony bezpłatnym okresem próbnym.

Więcej informacji o poszczególnych kategoriach oraz zasadach korzystania z usługi MyBox jest dostępnych na stronie mybox.t-mobile.pl oraz www.t-mobile-trendy.pl/artykul,5892.

źródło: T-Mobile