Play: Bilet lotniczy za 0 zł z abonamentem Formuła Unlimited Europa

Od 15 października klienci przenoszący numer z innej sieci do Play lub podpisujący aneks o przedłużenie dotychczasowej umowy mogą skorzystać z nowej promocji „Bilet lotniczy za 0 zł w Play”. Oferta dostępna jest dla klientów indywidualnych przy wyborze taryfy Formuła Europa Unlimited z telefonem i pakietem internetowym oraz klientów biznesowych z taryfą Formuła Europa Unlimited dla Firm i Formuła Unlimited VIP.

Kupując jedną z ofert klient otrzyma SMSem kod oraz numer przedpłaconej karty kredytowej niezbędne do zarezerwowania biletu w promocyjnej cenie na dedykowanej stronie LOT.

bilet lotniczy lot za 0 zł w playRezerwacja biletu z wykorzystaniem kodu otrzymanego SMSem od Play możliwa jest do 30.11.2013 r. na stronie www.play.pl/lot. Podróż można zrealizować w dniach 1.01.2014 -30.04.2014 r. Wyloty tylko z Warszawy.

Kierunki podróży: Amsterdam, Budapeszt, Kopenhaga, Mediolan, Monachium, Paryż, Praga, Sztokholm, Wiedeń w całej siatce połączeń LOT. Minimum pobytu 3 dni lub pierwsza niedziela po przylocie.

Oferta promocyjna Bilety lotnicze LOT w Play dostępna jest wyłącznie w Punktach Sprzedaży Play i u Doradców Biznesowych. W ramach promocji obowiązywać będzie specjalny cennik telefonów. Z promocji mogą skorzystać stali abonenci Play przedłużający umowę na okres 24 miesięcy.

Promocyjna opłata aktywacyjna dla klientów indywidualnych wynosi 49,99 zł, a dla klientów biznesowych 39 zł netto (47,97 zł z VAT).

Regulamin promocji Bilet lotniczy za 0 zł w Play
Regulamin oferty promocyjnej Formuła Unlimited Smartfon z biletem LOT

źródło: Play