29 zł za groupon obniżający abonament w Orange o 30% plus 300 zł do wydania na Groupon.pl

W serwisie Groupon dostępny jest kupon obniżający o 30% przez 2 lata comiesięczny abonament w Orange (np. taryfa Smart Plan Halo za 41,71 zł zamiast 59,90 zł, Smart Plan Multi za 48,93 zł zamiast 69,90 zł lub Smart Plan Multi za 62,93 zł zmiast 89,90 zł). Groupon do nabycia w cenie 29 zł jest ważny do 31.10.2013 r. Ofertę można łączyć z trwającą do 17.10 (czwartek) promocją Szalone Dni w sklepie Orange.pl.

Aktualizacja I (14.10, 18:23): Oferta dotyczy tylko nowych umów dla osób prywatnych zawieranych w Orange – obowiązuje przy zawieraniu nowych umów przez nowych klientów, nowych umów przez dotychczasowych klientów, przeniesieniu numeru z karty na abonament, przeniesieniu numeru z innej sieci, ale nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu i planów abonamentowych dla firm.

Podczas składania 1 zamówienia można wykorzystać maks. 1 groupon (1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony).

Oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange – nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu i przeniesieniu numeru z innej sieci. Podczas składania 1 zamówienia można wykorzystać maks. 1 groupon (1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony). Promocja nie dotyczy planów abonamentowych dla firm.

Nielimitowany abonament bez telefonu w Orange dla firm za 39 zł bez VAT

Dodatkowo do grouponu dołączony jest bon o wartości 300 zł do wydania na Groupon.pl. Bon można wykorzystać do końca 2013 r. Wszystkie szczegóły na stronie z ofertą.

źródło: Groupon.pl

4 Replies to “29 zł za groupon obniżający abonament w Orange o 30% plus 300 zł do wydania na Groupon.pl”

  1. W grouponie jest napisane że przeniesienie równeż z innej sieci

    • Dziękuje za zwrócenie uwagi i informację, news już poprawiony i zaktualizowany 🙂 W momencie pisania artykułu opis był inny, najwidoczniej w międzyczasie zmieniły się warunki oferty na stronie Groupon.pl.

  2. Mili Państwo tylko do tego momentu żaden kod nie działa – i tu jest problem.

  3. kody nie działały, środki z groupon w wysokości 300 zł nie zostały udostępnione, do uznania reklamacji ani Orange ani Groupon się nie poczuły. Odpowiedzialność przerzucana z jednej firmy na drugą.

    Ostatni abonament w Orange i żadnych zakupow u Groupona.

    BRAK SŁÓW