T-Mobile: 100 GB i pełny no-limit za 10 zł przez 4 m-ce dla przenoszących numer

Od 6 maja br. T-Mobile zaoferuje wszystkim klientom, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile, skorzystanie z promocji w ramach której przez 4 miesiące za rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i 100 GB w abonamencie zapłacą 10 złotych miesięcznie. Umowa jest elastyczna, zawierana na czas nieoznaczony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec następnego po wypowiedzeniu okresu rozliczeniowego.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji „Testuj za dychę przez 4 miesiące” jest złożenie ważnego wniosku o przeniesienie numeru do sieci T-Mobile. Wystarczy odwiedzić jeden z salonów sprzedaży lub wypełnić wniosek dostępny w sklepie internetowym T-Mobile.pl. Promocja obowiązuje do 17.06.2016 r. lub jej odwołania. Brak opłaty aktywacyjnej.

Wybrane zapisy z regulaminu promocji „Testuj za dychę przez 4 miesiące”:

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

4. Umowę można zawrzeć w Punktach Sprzedaży, podczas wizyty kuriera po złożeniu zamówieniu na www lub przez telefon.

5. Umowę można zawrzeć:
5.1. z przeniesieniem numeru wykorzystywanego dotychczas w ramach umowy z innym dostawcą usług, albo
5.2. z nowo przydzielonym Numerem Telefonu z możliwością późniejszego przeniesienia do Umowy numeru wykorzystywanego w ramach umowy z innym dostawcą usług.

III. SZCZEGÓŁOWY OPIS USŁUG PROMOCYJNYCH

7. Zawieszenie Abonamentu.
Usługa „Zawieszenie Abonamentu” związana jest z zawarciem Umowy w oparciu o numer przyznany przez Operatora z możliwością późniejszej zmiany na numer przeniesiony od innego dostawcy. Zmiana ta może nastąpić do końca okresu aktywności tej usługi. Usługę „Zawieszenie Abonamentu” można aktywować w momencie zawarcia Umowy na poniższych zasadach.
7.1. Usługa ta aktywowana jest na okres 120 pierwszych dni tej Umowy z możliwością wcześniejszej dezaktywacji.
7.2. W okresie aktywności tej usługi:
7.2.1. obowiązek opłacania Abonamentu ulega zawieszeniu,
7.2.2. przyznane postanowieniami niniejszego dokumentu warunki promocyjne ulegają zawieszeniu, oraz odroczeniu do dnia dezaktywacji Usługi
7.2.3. Abonent może korzystać z Usług Telekomunikacyjnych zgodnie z Cennikiem Taryf Rodzinnych (taryfa właściwa zgodnie z wybranym Zestawem), ale bez „Minut wliczonych w Opłatę Abonamentową”,
7.3. Dezaktywacja usługi „Zawieszenie Abonamentu” nastąpi:
7.3.1. automatycznie, w dniu przeniesienia numeru od innego dostawcy do Operatora – najpóźniej z upływem okresu aktywności usługi,
7.3.2. automatycznie, z upływem pierwszych 120 dni Umowy, gdy do przeniesienia numeru nie dojdzie, albo
7.3.3. na skutek złożenia przez Abonenta dyspozycji dezaktywacji (a) na piśmie na adres Operatora, (b)

Usługa „Zawieszenie abonamentu” przez maksymalnie 4 miesiące dotyczy klientów przenoszących numer z oferty abonamentowej u innego operatora.

Każdy z klientów będzie mógł po zakończeniu okresu promocyjnego skorzystać z aktualnych propozycji T-Mobile lub przejść automatycznie na bezterminową ofertę standardową z pakietem 1 GB danych i nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowych za 29,99 złotych miesięcznie.

Oprócz powyższej propozycji, stali klienci T-Mobile mogą skorzystać ze specjalnej promocji na internet mobilny z tabletem. Od 6 maja br. w ofercie dla stałych abonentów będą dostępne tablety Lenovo TAB 2 A8-50 LTE oraz Huawei MediaPad T1 8.0 w cenie 9 złotych na start z abonamentem za 34,99 zł miesięcznie i pakietem 35 GB.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, fot. T-Mobile

3 Replies to “T-Mobile: 100 GB i pełny no-limit za 10 zł przez 4 m-ce dla przenoszących numer”

 1. dlaczego nie czytacie regulaminu wcale nie trzeba przenosić żadnego numeru punkt 5 ,,,5.2 mówi że promocja jest też na nowy numer ,,,,głównie piszę do Admina i wszystkich innych nie wprowadzajcie ludzi w błąd że tylko przenoszenie numeru

  • Witam,
   Dokładnie zapis ten w regulaminie promocji brzmi tak:
   Umowę można zawrzeć:
   5.1. z przeniesieniem numeru wykorzystywanego dotychczas w ramach umowy z innym dostawcą usług, albo
   5.2. z nowo przydzielonym Numerem Telefonu z możliwością późniejszego przeniesienia do Umowy numeru wykorzystywanego w ramach umowy z innym dostawcą usług.

   Promocja w e-sklepie T-Mobile dostępna jest WYŁĄCZNIE dla przenoszących numer z innej sieci.

   Pozdr, Kuba

   • Czy punkt 5.1 oznacza że oferta nie jest ważna z przeniesieniem numeru z karty od innego operatora?