Virgin Mobile: Smartfony Samsung na raty z pakietem #BezLimitu

Virgin Mobile, największy operator wirtualny w Polsce (MVNO), rusza z nową ofertą ratalną na najnowsze modele telefonów marki Samsung i pakietem #BezLimitu wliczonym w ratę (do wyboru 12 lub 24 raty).

Oferta Virgin Mobile to rozwiązanie dla osób, które są zainteresowane korzystaniem z usług Virgin Mobile, wraz z nowoczesnym smartfonem oraz wygodnym systemem płatności za obydwa elementy oferty. Płatność dokonywana jest co miesiąc, za pomocą karty kredytowej Raiffeisen Polbank, w 12 lub 24 ratach 0%. Z karty kredytowej można także korzystać do płacenia w sklepach i w internecie. Aktywacja karty, przelewy oraz prowadzenie konta są całkowicie darmowe. Ofertą objęte są modele Samsung Galaxy J5, A510, S6 edge oraz S7 ze zbierającymi świetne opinie okularami Gear VR. Flagowy pakiet #BezLimitu zawiera nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB na transmisję danych i będzie samodzielnie się odnawiał w czasie obowiązywania umowy.

Przykładowo wybierając najnowszego Samsunga Galaxy S7 z pakietem #BezLimitu w niniejszej ofercie trzeba zapłacić 151,99 zł miesięcznie przy wyborze opcji na 24 raty.

Z oferty można skorzystać na stronie virginmobile.pl lub za pomocą aplikacji zakupowej Virgin Mobile Polska dostępnej w oddziałach Raiffeisen Polbank. Akcja potrwa do 30 czerwca 2016 r. lub wyczerpania puli telefonów. Więcej szczegółów oraz cenniki dostępne na virginmobile.pl/zestaw-z-karta-i-telefonem.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Virgin Mobile