JA+ Wściekły Zestaw – Angry Birds w promocjach Plusa

5 maja br. w salonach Plusa pojawi się specjalna promocja JA+ Wściekły Zestaw z gadżetem Angry Birds do wyboru (etui na telefon lub słuchawki). Promocja JA+ Wściekły Zestaw dostępna będzie w dwóch planach taryfowych: JA + Mix z telefonem i JA + Rodzina ze sprzętem na raty.

Oferta JA+ Mix to gwarancja nie przekroczenia miesięcznej kwoty wydatków określonej wielkością doładowania. W ramach tej kwoty klient otrzymuje uniwersalny pakiet zawierający minuty do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowaną liczbę SMS-ów i internet. Klient decyduje się na określoną liczbę doładowań – np. 24 – ale może je wykonać szybciej, dzięki czemu kontrakt ulega dowolnemu skróceniu. W ofercie JA+ Mix proponowanym telefonem jest Samsung GALAXY J1 2016 + do wyboru słuchawki lub etui Angry Birds za 1 zł w MIX 50 Elastyczna.

Drugą propozycją jest oferta JA+ Rodzina ze sprzętem na raty, czyli nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z opcją LTE bez limitu danych, a także pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego rachunku, a mogą z nich korzystać trzy osoby:

JA_Rodzina_-_oferta_

Elementem „Wściekłego zestawu” jest jeden z dwóch specjalnych gadżetów filmowych:

  • rozciągliwe zabawne etui pasujące na każdy telefon lub
  • słuchawki z wymiennymi postaciami Angry Birds.

Dodatkowo na stronie plus.pl/wscieklyzestaw Plus umożliwia pobranie bonusa do gry Angry Birds Action oraz barwnych tapet i dzwonków ze strony.

Oferty JA + Wściekły Zestaw wyróżnia dostępna przez trzy miesiące za darmo praktyczna usługa „Gdzie jest bliski z Rodzinnym S.O.S.”, dzięki której zawsze wiemy, gdzie aktualnie znajduje się nasz bliski i możemy reagować na jego ewentualne wezwania S.O.S.

Oferta JA+ Wściekły Zestaw – Angry Birds poprzedza premierę filmowej animacji gry Angry Birds wchodzącej na ekrany kin 27 maja.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus