„Super Deal” w T-Mobile czyli najlepsze oferty na majówkę

T-Mobile wprowadził nowe promocje w ramach akcji „Super Deal”. Zamów abonament głosowy T-Mobile M i zyskaj pół roku za pół ceny.

T-Mobile przygotował specjalną promocję dla taryfy komórkowej T-Mobile M za 49 zł. W ramach akcji „Super Deal”, klienci którzy zdecydują się na ten abonament przez pół roku zapłacą połowę kwoty czyli 24,50 zł/mies.

Z oferty można skorzystać zarówno zamawiając abonament bez telefonu (49 zł miesięcznie po okresie promocyjnym), jak i z wybranym telefonem dostępnym w sklepie operatora. Do wyboru jest Samsung A10, Xiaomi Redmi 8 czy Oppo A31. Wówczas abonament wynosi 39,50 zł przez 6 miesięcy, później 79 zł. Umowa w obu wariantach zawierana jest na 24 miesiące.

Rozmowy i video bez limitu za 30 zł

Z kolei klienci, którzy zdecydują się na pakiet T-Mobile XS z internetem 2 GB i usługą Supernet Video DVD mogą oglądać ulubione filmy i seriale bez zużywania transferu danych. Oferta dostępna jest w opcji bez telefonu za 30 zł miesięcznie lub za 50 zł miesięcznie przy umowie ze smartfonem – Huawei Y6s lub Samsungiem A10. Umowa jest zawierany na 24 miesiące.

Dostęp do internetu jest obecnie kluczowy dla wielu Polaków.

Jeżeli nie chcemy zawierać długoterminowych kontraktów, a zależy nam na dodatkowym dostępie do Internetu, warto przyjrzeć się ofercie „Internet mobilny na 6 albo 12 miesięcy z routerem w T-Mobile”. W ramach tej propozycji otrzymamy możliwość korzystania przez pół roku z internetu mobilnego płacąc 29 zł miesięcznie za 30 GB. Cena uwzględnia rabat 5 zł za zgody marketingowe. Opłata za router przy podpisaniu umowy na 6 miesięcy wynosi 99 zł.

Netflix na 6 miesięcy w prezencie

T-Mobile wprowadził również promocyjną ofertę z serwisem Netflix. Taki pakiet umożliwia oglądanie filmów i seriali dostępnych na platformie Netflix w planie podstawowym przez pół roku bez dodatkowych opłat. Z oferty można skorzystać wybierając abonament T-Mobile M za 49 zł/mies. W ramach taryfy M dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczka 15 GB internetu oraz usługa Supernet Video DVD. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Domowy internet na 2 miesiące za 1 zł

Z końcem marca T-Mobile wystartował z ofertą internetu domowego, zarówno w wersji mobilnej, jak i z dostępem do światłowodu. Przez pierwsze dwa miesiące użytkownicy mogą korzystać z niego za 1 zł. Więcej o tej ofercie można przeczytać na tej stronie.

Więcej informacji o ofercie „Super Deal” w T-Mobile

źródło: T-Mobile