Netflix w abonamencie T-Mobile przez 6 miesięcy w prezencie

Od 5 maja nowi i obecni użytkownicy T-Mobile w pakiecie z ofertą „M” otrzymają dostęp do usługi Netflix na pół roku w prezencie.

Klienci T-Mobile otrzymają dostęp do platformy Netflix w prezencie na 6 miesięcy przy wyborze oferty abonamentowej „M”. Składają się na nią nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, pakiet 15 GB internetu oraz usługa Supernet Video.

SuperNet Video to usługa, która umożliwia oglądanie najpopularniejszych serwisów wideo m.in. Netflix, YouTube, vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video, bez zużycia pakietu danych.

Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, przedłużający umowę lub dokupujący kolejną kartę SIM. Przez 6 miesięcy każdy będzie mógł oglądać treści Netflixa w planie podstawowym z dostępem na jeden ekran w jakości SD. W tym czasie opłata za abonament T-Mobile M w ofercie bez telefonu i dostęp do Netflixa kosztuje 49 zł/mies. Po tym okresie nastąpi automatyczne przedłużenie usługi. Z oferty można skorzystać, podpisując umowę na 24 miesiące.

Netflix w T-Mobile M przez pierwsze 6 miesięcy jest w prezencie, później cena pakietu wynosi 79 zł/mies. Cena uwzględnia rabat 5 zł za zgody marketingowe i 5 zł za fakturę elektroniczną.

Ponadto klienci dokupujący kolejną kartę w abonamencie głosowym otrzymają na niej dodatkową zniżkę wynikająca z „Rabatów rodzinnych”. W zależności od umowy będzie to od 5 do 15 zł obniżki na każdej karcie. Oferta będzie dostępna zarówno w wersji tylko SIM, jak i z telefonem dostępnym w sklepie T-Mobile.

Szczegółowy regulamin oferty można znaleźć na tej stronie.

Sprawdź też: „Super Deal” w T-Mobile

źródło: T-Mobile