100 zł zniżki na wszystkie urządzenia z abonamentem w T-Mobile

W ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, klienci T-Mobile będą mogli odebrać voucher na kwotę 100 zł na zakup smartfona w sklepie internetowym operatora.

Użytkownicy T-Mobile mogą odebrać 100 zł rabatu w aplikacji Mój T-Mobile do wykorzystania na zakup urządzeń takich jak laptopy, routery, tablety czy smartfony.

Jak odebrać voucher?

Osoby zainteresowane zakupem urządzeń ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji Mój T-Mobile. Opcja ta będzie dostępna od piątku 8 maja do niedzieli 10 maja 2020 roku.

Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę e-sklepu T-Mobile, wybrać interesujący nas sprzęt, plan taryfowy od M w górę na 24 lub 36 miesięcy lub ofertę internetu mobilnego , a następnie wpisać kod rabatowy.

W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł.

100 zł zniżki na sprzęt przy zawieraniu umowy w T-Mobile.

Rabat należy wykorzystać do 13 maja br.

Więcej informacji o akcji Happy Fridays na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/prezenty-od-t-mobile.

Voucher na 100 zł od T-Mobile można wykorzystać w promocji „Super Deal” przy zakupie telefonu z taryfą M. Wybierającten ofertę M klienci otrzymają pół roku abonamentu za 0 zł.

W innej promocji można będzie zamówić abonament komórkowy z taryfą M i usługą Netflix w jednym pakiecie. W tym przypadku przez pierwsze 6 miesięcy dostęp do Netflixa będzie bezpłatny.

źródło: T-Mobile