Skyshowtime jest subskrypcja za połowę ceny na zawsze

W walentynki wystartował nowy serwis streamingowy SkyShowtime. I jest niespodzianka. Cena subskrypcji w promocji wynosi tylko 12,49 zł miesięcznie.

Z obniżonej opłaty o 50% na zawsze mogą skorzystać wyłącznie nowi subskrybenci SkyShowtime. Promocja obowiązuje w okresie od 14.02 do 28.03.2023 i dotyczy użytkowników, którzy ukończyli proces rejestracji na stronie internetowej www.skyshowtime.com. Oferta promocyjna skierowana jest do tych osób, które nie korzystały w przeszłości z subskrypcji SkyShowtime.

Udział w promocji „Pół ceny na zawsze” nie dotyczy subskrypcji dokonanych w aplikacji SkyShowtime. Dlatego należy pamiętać, aby zarejestrować się w witrynie internetowej SkyShowtime.

Ile kosztuje subskrypcja SkyShowtime w Polsce?

Subskrybenci, którzy teraz zarejestrują się w SkyShowtime będą płacić obniżoną cenę promocyjną o 50%. W odniesieniu do standardowej miesięcznej opłaty cyklicznej w danym kraju. W Polsce subskrypcja SkyShowtime bez promocji kosztuje 24,99 zł. Biorąc udział w promocji „Pół ceny na zawsze” użytkownik zapłaci 12,49 zł/mies. za subskrybowanie SkyShowtime.

W regulaminie akcji operator zaznaczył, że standardowa opłata za subskrypcję SkyShowtime może ulec zmianie. Stanie się to z co najmniej jednomiesięcznym wyprzedzeniem. Klienci mają wtedy możliwość bezpłatnego anulowania przed wejściem zmiany.

Jeśli standardowa opłata ulegnie zmianie, cena promocyjna w ramach oferty „Pół ceny na zawsze” będzie wynosić 50% nowej standardowej miesięcznej opłaty cyklicznej.

Promocja „Pół ceny na zawsze” w SkyShowtime. Jakie warunki?

Cena promocyjna jest dostępna do momentu anulowania subskrypcji. Po anulowaniu subskrypcji nie można ponownie zarejestrować się ani uczestniczyć w promocji „Pół ceny na zawsze”.

Anulowanie subskrypcji SkyShowtime

Użytkownik może anulować subskrypcję w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów, wyłączając opłaty cykliczne przed terminem kolejnej płatności. W przypadku anulowania subskrypcji użytkownik traci możliwość korzystania z oferty „Pół ceny na zawsze”.

Jak zarejestrować się do promocji SkyShowtime?

Z promocji można skorzystać wypełniając formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.skyshowtime.com. Jest na to czas do 28.03.2023 roku.

Oferta dotyczy wyłącznie nowych subskrybentów i subskrypcji miesięcznych. Dostępna wyłącznie na SkyShowtime.com.

Regulamin promocji „Pół ceny za darmo” w SkyShowtime jest dostępny pod tym adresem.

źródło: SkyShwotime