Premiera SkyShowtime w Polsce. W lutym startuje nowy serwis streamingowy

SkyShowtime to nowa platforma streamingowa. Od 14 lutego dostępna w Polsce.

SkyShowtime to bogaty katalog produkcji filmowych i szeroki wybór najwyższej jakości rozrywki. Na małym ekranie będzie można premierowo obejrzeć hollywoodzkie filmy i najnowsze seriale z najlepszych światowych wytwórni.

Już 14 lutego ofertą SkyShowtime będą mogli cieszyć się widzowie w Polsce, a także w Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech.

Najlepsze filmy i seriale, treści rozrywkowe dla dzieci i całej rodziny.

Widzowie na debiutujących rynkach otrzymają dostęp do premier kinowych od Universal Pictures i Paramount Pictures. Wyłącznie w SkyShowtime będzie można oglądać seriale, produkcje familijne i dla dzieci oraz bogatą ofertę kultowych filmów i seriali wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock.

Wszystko na jednej platformie streamingowej – SkyShowtime

Subskrypcja SkyShowtime to również oryginalne programy, dokumenty i inne treści lokalne, produkowane specjalnie na tę platformę. Firma ogłosiła niedawno pozyskanie 21 seriali oryginalnych od HBO Max w Europie, w tym nowych produkcji, które w 2023 r. zadebiutują jako SkyShowtime Originals.

Już od momentu startu serwisu widzowie będą mieli możliwość zobaczyć takie filmy, jak: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman and Top Gun: Maverick.

Użytkownicy zyskają też dostęp do szerokiej oferty seriali, m.in. 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order Season 21, Let The Right One In, Mayor of Kingstown Season 1 and 2, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy i Yellowstone.

Wśród filmów i seriali, które w najbliższych miesiącach trafią na platformę SkyShowtime, znajdą się tytuły: A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (S1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone i The Great Game.

Subskrybenci z Europy Centralnej zobaczą dwa pierwsze seriale oryginalne SkyShowtime. Będzie to czeski The Winner i polska Warszawianka. Popularną lokalną produkcją, która trafi na platformę, będzie węgierski serial Informator.

Dodatkowo w marcu w serwisie zadebiutuje siedem znanych europejskich produkcji: Czech It Out (Czechy), Hackerville (Rumunia), One True Singer (Rumunia), Ruxx (Rumunia), Tuff Money (Rumunia), The Sleepers (Czechy), Success (Chorwacja). SkyShowtime będzie jedynym miejscem, w którym widzowie obejrzą te popularne seriale.

Serwis SkyShowtime będzie dostępny dla użytkowników bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG.

Ile kosztuje SkyShowtime w Polsce. Jaka cena za subskrypcje w 2023?

W Albanii, Kosowie, Macedonii Północnej i Słowacji dostęp do SkyShowtime będzie kosztował 5,99 EUR miesięcznie. Cena za miesiąc dostępu w Rumunii to 3,99 EUR. Miesięczna opłata w Czechach wyniesie 179 CZK, na Węgrzech – 1999 HUF, a w Polsce – 24,99 PLN.

Cena subskrypcji SkyShowtime w Polsce wynosi 24,99 zł/mies.. W promocji „Pół ceny na zawsze” jest to 12,49 zł/mies. na zawsze.

Właśnie trwa specjalna promocja z okazji premiery platformy SkyShowtime w naszym kraju. Subskrybując SkyShowtime w okresie od 14 lutego do 28 marca 2023 można będzie korzystać z oferty subskrypcyjnej za połowę ceny na zawsze. Więcej informacji o samej promocji jest pod tym adresem.

źródło: SkyShowtime Polska