Samsung Galaxy S23 w abonamencie T-Mobile. Korzyści w przedsprzedaży i ceny smartfonów

1 lutego odbyła się premiera najnowszej serii telefonów Samsung Galaxy S23. Smartfony można jeszcze kupić w przedsprzedaży w sklepach T-Mobile.

Premierowe modele flagowej serii Samsung Galaxy S23 5G zamówimy w specjalnej ofercie do 16 lutego. Pierwsi kupujący zyskają atrakcyjne korzyści. Dostępność każdego wariantu modelowe można sprawdzić na stronie t-mobile.pl.

Jakie modele serii Galaxy S23 w T-Mobile:

  • Samsung Galaxy S23 5G 8/256GB,
  • Samsung Galaxy S23+ 5G 8/256GB,
  • Samsung Galaxy S23+ 5G 8/512GB,
  • Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 8/256GB,
  • Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 12/512GB.

Promocje na smartfony Samsung Galaxy S23 – LUTY 2023:

W ofertach T-Mobile przy zakupie dowolnego modelu Samsunga Galaxy S23 czekają liczne korzyści:

W ramach akcji „Double your memory”, bez dodatkowych opłat, w podstawowej cenie modelu otrzymamy wyższą wersję pamięciową. Działa to tak, że za przykładowy model Galaxy S23 Ultra 5G o pojemności 512 GB zapłacimy tyle samo, co za wersję z 256 GB pamięci.

Druga korzyść w przedsprzedaży: producent dokłada zupełnie za darmo usługę ubezpieczenia Samsung Care+. Tu dostajemy gwarancję naprawienia szkód powstałych wskutek nieszczęśliwych wypadków. W ciągu roku można zgłosić 2 usterki, które zostaną naprawione bez dodatkowych kosztów po naszej stronie. Rzecz jasna polecam zapoznać się z regulaminem usługi Samsung Care+ i ewentualnymi wyłączeniami z odpowiedzialności za wynikłe szkody przez firmę Samsung.

I na koniec to co chyba najważniejsze. Korzyści wynikające z udziału w programie Samsung Odkup lub Zwrot. Akcja pozwala odzyskać część kwoty za dotychczasowe urządzenie. Cashback można przeznaczyć na sfinansowanie zakupu nowego Galaxy S23.

W programie Odkup można otrzymać do 3600 zł za odkup starego telefonu. Najpierw robimy wycenę aktualnego sprzętu. Za który w zależności od stanu i modelu dostajemy określoną kwotę ale powiększoną o gwarantowany bonus 500 zł.

Alternatywnie klient ma możliwość przekazać swój obecny smartfon do utylizacji i odebiera bez wyceny – 500 zł za zwrot zużytego telefonu.

500 zł tyle wynosi gwarantowany bonus w programie Samsung Odkup i Zwrot.

Aby oddać swój stary telefon, należy sprawdzić, czy posiadane urządzenie znajduje się na liście do odkupu i wypełnić odpowiedni formularz. 

Z wszystkich powyższych benefitów można skorzystać tylko do 16 lutego 2023.

Samsung Galaxy S23 do T-Mobile. Ile kosztuje, jakie raty za sprzęt?

Samsung Galaxy S23 jest do kupienia przez stronę t-mobile.pl w wybranych taryfach abonamentowych. Urządzenie można zamówić w płatności rozłożonej na 24 lub 36 rat. 

Który abonament w T-Mobile jest najlepszy do Galaxy S23

Najlepsze abonamenty do telefonu w T-Mobile to taryfy: M Nielimitowana lub L Nielimitowana. W obu klient zyskuje nielimitowane połączenia głosowe w kraju, SMS-y i MMS-y oraz nieograniczony limitem GB z dostępem do sieci 5G w smartfonie.

Różnica pomiędzy tymi wariantami abonamentów jest następująca: w wariancie M internet działa z prędkością do 30 Mb/s, a w wersji L – w maksymalnej dostępnej prędkości.

Oprócz kupujący może liczyć na dodatkowy rabat na urządzenia w przypadku rat 0% na 24 miesiące. Standardowy rabat na smartfony w T-Mobile wynosi: w abonamencie M – 100 zł, a w abonamencie L – 250 zł.

Cennik najnowszych smartfonów firmy Samsung dla klientów indywidualnych:

Ceny na start zawierają podatek VAT, wysokość rat miesięcznych podano w kwotach netto.

https://youtu.be/svXCr_rWAUw

źródło: T-Mobile