Zmiany w ofercie internetu mobilnego w Plusie. Tańszy abonament z 5G i podwojone gigabajty na stałe

Plus wprowadził nowy, tańszy abonament internetowy z 5G. Operator na stałe podwaja pakiety danych w wybranych abonamentach.

Klienci indywidualni mogą korzystać z nowej oferty internetowej w Plusie. Najnowszą propozycją operatora jest abonament 5G z pakietem 250 GB/mies. w cenie 75 zł.

Internet 5G w ofercie Plusa. Najnowsze zmiany w 2021.

Od 19 lipca klienci Plusa mają do wyboru trzy taryfy data 5G. Najtańszy abonament internetowy z dostępem do 5G kosztuje 75 zł miesięcznie. Dwa pozostałe abonamenty z 5G oferują 500 GB/mies. za 100 zł z i 1000 GB/mies. za 200 zł.

Analogicznie skonstruowana jest oferta Plus dla firm. W nowym, najniższym abonamencie z 5G za 75 zł + VAT osoby prowadzące firmy otrzymują pakiet 300 GB do wykorzystania co miesiąc.

Przedsiębiorcy mają do wyboru abonamenty z większą liczbą gigabajtów: 600 GB/mies. za 100 zł + VAT lub 1200 GB/mies. za 200 zł + VAT.

W każdym abonamencie Plusa z dostępem do sieci 5G po wykorzystaniu podstawowego pakietu gigabajtów transmisja danych odbywa się z prędkością do 1 Mb/s.

Zobacz także: Abonamenty komórkowe z internetem 5G w Plushu

Dwa razy więcej gigabajtów na stałe w abonamentach 4G

Plus na stałe podwaja gigabajty w wybranych abonamentach w ofercie internetu mobilnego bez 5G. Od 19 lipca w cenie 40 zł miesięcznie klienci otrzymają 90 GB. Wszyscy, którzy potrzebują więcej internetu mogą wybrać abonament za 50 zł ze 120 GB co miesiąc.

W obu taryfach po wykorzystaniu pakietu podstawowego można nadal korzystać z internetu z szybkością do 1 Mb/s. Najtańszym abonamentem pozostaje taryfa z 30 GB za 30 zł.

Podobne zmiany dotyczą oferty dla firm. Za 40 zł + VAT/mies. przedsiębiorcy otrzymują 100 GB. W cenie 50 zł + VAT/mies. dostają jeszcze większy pakiet danych – 140 GB. Za najtańszy abonament z 35 GB miesięcznie zapłacą 30 zł + VAT. W każdym z abonamentów po wykorzystaniu pakietu GB klient może przesyłać dane z prędkością do 1 Mb/s.

Wszystkie wyżej podane ceny zawierają 10 zł rabatu za e-fakturę.

Promocje i rabaty na zakup internetu mobilnego w Plusie

Dla klientów Plus przygotował promocję 0 zł za abonament przez 1 miesiąc przy zamówieniu dowolnego Internetu 4G lub z 5G.

Użytkownicy zmieniający dostawcę internetu na sieć Plus otrzymają 3 miesiące abonamentu za 0 zł.

Każdy klient, który posiada jedną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu i dokupi internet mobilny może otrzymać 10 zł/mies. rabatu. Zniżka działa w ramach programu smartDOM niezależnie od wysokości abonamentu.

Klienci posiadający abonament głosowy w Plusie za min. 49,90 zł, którzy dokupią w wybranych ofertach Internet mobilny, otrzymają 25 zł/mies. rabatu.

źródło: Plus