Nielimitowany internet domowy w T-Mobile. Zmiany w ofercie „Korzyści dla domu”

W T-Mobile ponownie dostępna jest oferta Internetu domowego z nielimitowanym pakietem danych. Operator oferuje większe rabaty na usługi w programie „Korzyści dla domu”.

T-Mobile startuje z nową ofertą nielimitowanego Internetu domowego w cenie od 40 zł miesięcznie w programie „Korzyści dla domu”.

Magentowy operator chce dostarczać klientom dostęp do internetu niezależnie od lokalizacji i miejsca zamieszkania. Wystarczy, że użytkownik wskaże miejsce korzystania z internetu, a konsultant sprawdzi dostępną w danym miejscu technologię i dostosuje odpowiednią ofertę. Klient otrzyma dostęp do nielimitowanego internetu w technologii światłowodowej lub 4G/LTE.

Nielimitowany internet domowy w T-Mobile oferuje trzy prędkości: 30, 60 lub 90 Mb/s w cenie odpowiednio 60, 70 lub 90 zł miesięcznie.

Klienci indywidualni posiadający abonament komórkowy w T-Mobile (z wyjątkiem oferty XS) za te same prędkości zapłacą 20 zł mniej. To odpowiednio 40 zł, 50 lub 70 zł miesięcznie. Z promocji skorzystają osoby, które zakupią ofertę abonamentu komórkowego wraz z nielimitowanym internetem domowym.

Dla osób, które chcą skorzystać z internetu w lokalizacji ze słabszym zasięgiem, przygotowano dwa nowe urządzenia:

  • przenośny wzmacniacz sygnału, pozwalający rozszerzyć zasięg sieci Wi-Fi,
  • domowy system Mesh Wi-Fi, zapewniający stabilne połączenie.

Większe zniżki i promocja Home & Go

Od 20 lipca T-Mobile ujednolica wszystkie zniżki w ofercie „Korzyści dla domu”. Od teraz każda druga i kolejna dokupiona usługa do abonamentu komórkowego daje 20 zł rabatu miesięcznie. To o 5 zł więcej niż wynosiła dotychczasowa zniżka.

Każdy klient indywidualny, który zakupi w T-Mobile ofertę internetu domowego może skorzystać z promocji Home &Go. Dzięki niej dokupi usługę internetu mobilnego już od 10 zł miesięcznie. W zależności od prędkości podstawowej usługi w pakiecie znajdzie się 20, 30 lub 50 gigabajtów.

źródło: T-Mobile