Nowe abonamenty i 5G w Plushu. Najtańszy plan abonamentowy już za 25 zł

Plush wprowadza nowe plany abonamentowe. 15 lipca oferta Plusha powiększy się o abonament w cenie 25 zł/mies.

Plush umożliwia dostęp do 5G w abonamencie komórkowym za 30 zł/mies. Kolejna nowość to obniżona cena wyższego abonamentu 5G z pakietem 60 GB. Od 15 lipca będzie kosztował 50 zł/mies.

Abonament za 25 zł/mies. w Plushu

Klienci mogą wybrać abonament za 25 zł/mies. z umową na czas nieokreślony. Wraz z nim otrzymują comiesięczny pakiet 15 GB. Po 24 miesiącach w ramach programu stażowego zostanie powiększony do 20 GB/mies.

Osoby decydujące się na ofertę z umową na 24 miesiące mają do wyboru trzy warianty abonamentu. Nowością jest najtańszy abonament za 25 zł/mies. z 20 GB do wykorzystania co miesiąc.

Korzystanie z 5G umożliwiają dwa wyższe abonamenty Plusha.

Plush oferuje dostęp do sieci 5G z pakietem internetowym 30 GB/mies. w abonamencie za 30 zł/mies. Innym wariantem jest abonament 5G z pakietem 60 GB kosztuje 50 zł/mies.

Wszystkie oferty Plush ABONAMENT zapewniają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Do tego mamy bezpłatny transfer danych podczas korzystania z popularnych serwisów: Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp.

Drugi i kolejny abonament w Plushu nadal z rabatem.

Kupując dwa (lub więcej) dowolne abonamenty w Plushu, zyskuje się rabat w wysokości 5 zł na każdą kartę. Abonamenty można dowolnie łączyć.

źródło: Plus