Play zapłaci 9 rat za telefon jeśli przeniesiesz numer do abonamentu

Klientom, którzy przeniosą numer do Play, przy wyborze abonamentu z telefonem, 6 lub nawet 9 rat za urządzenie zapłaci operator.

Play pokryje koszty 9 rat za urządzenie jeśli wybierzesz smartfon marki Samsung lub Xiaomi z ratami rozłożonymi na okres 36 miesięcy. Następnie przeniesiesz swój numer do oferty Play L lub Play HOMEBOX.

Klienci otrzymują dwie umowy: na abonament na 24 miesiące i ratalną za
smartfon na 36 miesięcy.

W taryfach Play L i Play HOMEBOX w cenie abonamentu są nielimitowane rozmowy i SMS-y, dostęp do usługi PLAY NOW (lub „Bezpieczna Rodzina”), Amazon Prime Video i Tidal przez sześć miesięcy bez opłat.

Do abonamentu Play L (75 zł/mies.) dostaniemy pakiet internetowy z limitem 70 GB. W Play HOMEBOX otrzymamy internet mobilny i domowy bez limitu danych za 85 zł miesięcznie. Oba abonamenty dają możliwość korzystania z technologii 5G.

Osoby, które wybrały inny model smartfonu dostępnego w Play z okresem spłaty na 3 lata, otrzymają 6 rat w prezencie. Ta opcja jest dostępna przy wyborze oferty Play S, Play M, Play L lub Play HOMEBOX.

Pakiet Play M z 20 GB internetu oraz nielimitowanymi rozmowami kosztuje 55 zł miesięcznie. Do tego dostęp do Amazon Prime Video i Tidal na 6 miesięcy oraz pakiet podstawowy PLAY NOW w cenie.

Do wymienionych cen należy doliczyć miesięczną opłatę za telefon, którą klient dopasowuje do siebie wg własnych preferencji.

Każdy z dostępnych abonamentów może zostać rozszerzony o dodatkowy numer.

Do wybranego abonamentu można dołączyć jeden numer w opcji DUET lub nawet dziewięć kolejnych w formule RODZINA. Każda dodatkowa karta SIM to koszt 35 zł, a piąta oferowana jest gratis.

Promocja dostępna jest w ofercie dla Biznesu gdzie 9 opłaconych rat otrzymują klienci BIZNES BOX PRO z wybranym modelem Samsung i Xiaomi. 6 darmowych rat zyskują klienci pakietów BIZNES START, BIZNES BOX oraz BIZNES BOX PRO.

źródło: Play