CANAL+ telewizja przez internet bez opłat dla abonentów

Klienci oferty satelitarnej CANAL+ mogą już korzystać z najnowszego serwisu CANAL+ telewizja przez internet bez dodatkowych opłat. Do tej pory klienci w ramach posiadanego abonamentu telewizyjnego otrzymywali dostęp do telewizji online w usłudze nc+ GO.

CANAL+ telewizja przez internet to nowy serwis z wyselekcjonowanymi kanałami na żywo i treściami na życzenie uruchomiony przez CANAL+ w maju 2020 roku.

Klienci oferty satelitarnej otrzymają dostęp do kanałów i kolekcji, do których CANAL+ posiada prawa do rozpowszechniania w serwisie oraz które klienci posiadają w swojej ofercie. Klienci oferty satelitarnej będą mogli korzystać z nowego serwisu bez limitu godzin na wielu urządzeniach.

Usługa nc+ GO nadal będzie oferowana na tych samych zasadach.

Docelowo w serwisie CANAL+ telewizja przez internet znajdą się wszystkie kanały i kolekcje dostępne obecnie w nc+ GO.

Jak korzystać z serwisu CANAL+ telewizja przez internet?

W ramach posiadanej oferty satelitarnej należy zalogować lub zarejestrować się w serwisie Strefa CANAL+ oraz uzupełnić dane w formularzu. Szczegółowa instrukcja jest dostępna tutaj. Z serwisu CANAL+ telewizja przez internet można skorzystać:

  • w przeglądarce internetowej,
  • przez aplikacje mobilne na urządzenia z systemem: Android i iOS, telewizory Android TV oraz Apple TV.
https://www.facebook.com/ogladajcanalpluspl/posts/4017488541611508

Z nowego CANAL+ można korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Użytkownicy mogą cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji do 14 dni wstecz. Cofać i pauzować ulubione programy na żywo, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać wybrane treści.

W serwisie zaimplementowano wyszukiwarkę oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleci najciekawsze pozycje do obejrzenia.

W wybranych materiałach dostępnych w nowym CANAL+ można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów.

Serwis wspiera technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch ekranach w tym samym momencie.

Więcej informacji o serwisie CANAL+ można znaleźć na stronie https://ogladaj.canalplus.pl oraz YouTube.

źródło: CANAL+