Kolejne platformy streamingowe w usłudze Video Pass w Orange

W usłudze Video Pass dostępnej da klientów Planów Mobilnych i pakietów Orange Love pojawiło się kolejnych 9 platform wideo.

Nowe serwisy w usłudze Video Pass to: Canal+, TVP Sport, Player, CDA Premium, Ipla, TVP VOD, TVP Stream, TVP info oraz Poland in.

Wzbogaciły dotychczasową ofertę, na którą składały się platformy: HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV Go, vod.pl i WP Pilot.

Miłośnicy filmów i seriali  mogą korzystać z 15 serwisów streamingowych bez zużywania swojego pakietu danych.

Z Video Pass mogą korzystać nowi i obecni klienci Planów Mobilnych i pakietów Orange Love.

Przy podpisaniu nowej umowy na Plan Mobilny 75 lub pakiet Orange Love Premium na 24 miesiące, Video Pass jest w prezencie na cały czas trwania kontraktu. W tych ofertach klienci mogą korzystać z sieci #hello5G i oglądać treści online z najwyższą prędkością na smartfonach 5G. Obecnie w ofercie Orange do wyboru jest już kilkanaście urządzeń wspierających tę technologię.

W pozostałych Planach Mobilnych (z wyjątkiem Planu Mobilnego 35, w którym usługa jest niedostępna) oraz w pakietach Orange Love, Video Pass kosztuje 20 złotych miesięcznie.

W Planie Mobilnym 55 oraz w Orange Love Extra pierwszy miesiąc korzystania klienci dostają w prezencie.

Wkrótce nowości w usłudze Video Pass będą dostępne w Orange Flex.

Usługa działa na terenie Polski. Jeśli treści wideo są płatne, konieczne jest wykupienie subskrypcji na danej platformie.  

źródło: Orange