Play wycofuje nielimitowane odbieranie połączeń przychodzących w roamingu z abonamentów Formuła Europa Unlimited

19 grudnia br. ulegają zmianie warunki oferty abonamentowej Play Formuła Europa Unlimited. Z oferty operator wycofał nielimitowane odbieranie połączeń przychodzących w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Usługa była zawarta w kwocie abonamentu Formuła Europa Unlimited.

W nowym regulaminie promocji dla taryf Formuła Europa Unlimited abonenci otrzymują bezpłatnie jednorazowy pakiet „Pakiet 1000 minut na połączenia przychodzące w UE”. Opłata za pakiet zawarta jest w kwocie abonamentu. W ramach pakietu przyznawanych jest 1000 minut, które abonent może wykorzystać na połączenia głosowe przychodzące w roamingu międzynarodowym, w strefie Euro, przez cały okres zastrzeżony umowy oraz po przekształceniu umowy w umowę zawartą na czas nieokreślony.

Zmiany dotyczą wyłącznie nowych umów zawartych od 19 grudnia br.

W obowiązującym od 19.12.2013 r. cenniku oferty Formuła Unlimited opłata za połączenie głosowe przychodzące w taryfie Formuła Europa Unlimited kosztuje 19 gr za minutę rozmowy (stawka naliczana do rachunku po wykorzystaniu przyznanego pakietu 1000 minut na połączenia przychodzące w UE).

źródło: Play

One Reply to “Play wycofuje nielimitowane odbieranie połączeń przychodzących w roamingu z abonamentów Formuła Europa Unlimited”

  1. co
    za chałka z musztardą… 1000 minut na 15 miesięcy to jest ledwo 67
    minut miesięcznie… super ultra unlimited! odbieraj ile chcesz i kiedy
    chcesz, ale tylko 2 minuty dziennie!