Orange: Internet LTE bez limitu danych w smartfonie za 10 zł miesięcznie

Sieć komórkowa Orange wprowadziła usługę „Nielimitowane LTE do 5 Mb/s” dla abonamentów Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max i Super Smart Plan. W ramach usługi abonenci otrzymują możliwość korzystania z nielimitowanego transferu danych w telefonie w technologii LTE z ograniczeniem prędkości do 5 Mb/s.

Włączenia usługi można dokonać w salonach Orange, salonach partner Orange w momencie zawierania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, aneksu lub poprzez wysłanie SMS-a pod numer 80032 w treści, wpisując komendę AKT LTE (koszt SMS-a zgodnie z obowiązującym abonenta cennikiem) lub wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu do Orange On-line. Włączenie usługi następuje na czas nieoznaczony, aż do momentu jej wyłączenia.

Usługa działa po wyczerpaniu wszystkich przedziałów danych dostępnych w danym planie taryfowym w ramach funkcjonalności Bezpieczny Internet w Telefonie i naliczeniu opłaty 10 zł. Warunkiem skorzystania z usługi jest pozostawanie w zasięgu LTE oraz posiadanie karty SIM i urządzenia wspierających technologię LTE.

Operator w regulaminie usługi promocyjnej przewidział ograniczenie prędkości transmisji danych do 1 Mb/s w przypadku, gdy transfer danych w technologii LTE po zużyciu przedziałów danych dostępnych w ramach funkcjonalności Bezpieczny Internet w Telefonie w danym planie taryfowym przekroczy wartość 100 GB.

Usługa dostępna jest dla abonentów ofert Smart Plan Halo II 64,99, Smart Plan Halo II 74,99, Smart Plan Multi II 54,99, Smart Plan Multi 94,99, Smart Plan Multi II Max 134,99, Smart Plan Multi II Max 154,99, Super Smart Plan 60,99, Super Smart Plan 80,99.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange