Orange: 20% zniżki na abonament w taryfach Smart Plan z promocyjnym kodem rabatowym

Do 1 czerwca br. w Orange dostępna jest nowa promocja „Rabat 20% przez 24 miesiące”, w ramach której klienci otrzymają 20% rabatu na kwotę abonament przez 24 miesiące w ofercie Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II , Smart Plan Halo II na raty, Smart Plan Multi II na raty. Umowa musi być zawarta za pośrednictwem sklepu internetowego orange.pl z wykorzystaniem otrzymanego kodu rabatowego.

Kod rabatowy uprawnia do zniżki przy podpisaniu nowej umowy – z nowym numerem telefonu lub przy przejściu z oferty na kartę w Orange na ofertę na abonament, przy przeniesieniu numeru z innej sieci (MNP) oraz przy przedłużeniu dotychczasowej umowy z Orange.

Rabat wynikający z niniejszej promocji, nie zastępuje rabatu na abonament przyznawanego w ofercie dla przenoszących numer, co oznacza że skorzystanie z promocji nie wyklucza innych dostępnych w Orange promocji dla klientów przenoszących numer do Orange.

Kod dystrybuowany jest poprzez wiadomość SMS, wiadomość e-mail i pocztę tradycyjną. Szczegóły dotyczące promocji znajdują się w regulaminie, link do pliku pdf poniżej.

Promocja obowiązuje do 1.06.2014 r. Regulamin promocji do pobrania pod tym adresem.

źródło: Orange

One Reply to “Orange: 20% zniżki na abonament w taryfach Smart Plan z promocyjnym kodem rabatowym”