Play: Zmiany w regulaminie taryf Formuła Europa Unlimited dla obecnych abonentów

Sieć komórkowa Play rozpoczęła wysyłkę pism do abonentów z informacją o zmianach w regulaminie taryfy Formuła Unlimited Europa.

Zmiana warunków umowy dotyczy odbierania nielimitowanych połączeń na terenie Unii Europejskiej i tych klientów, którzy zawarli umowę przed wprowadzeniem tego ograniczenia w postaci pakietu 1000 minut na odbieranie rozmów w roamingu w krajach UE. Wprowadzana zmiana regulaminu zacznie obowiązywać od 10.06.2014 r.

Skan pisma z informacją o zmianie regulaminu znajduje się na stronie blogplay.eu.

Blog Wielkim Drukiem, który także dotarł do pisma przesyłanego abonamentom sieci Play, w krótkim podsumowaniu przedstawił wynikające z niego zmiany w regulaminie:

Po pierwsze następuje zastąpienie nielimitowanego i bezpłatnego odbierania połączeń w UE pakietem 1000 minut na całą umowę. Po drugie zmiany wchodzą w życie w zależności od okresu rozliczeniowego. Jeżeli mamy okres rozliczeniowy od 1 dnia miesiąca, to zmiany wejdą w życie 10 czerwca, jeżeli nasz okres rozliczeniowy to od 10 dnia miesiąca, wówczas zmiana wejdzie w życie 20 czerwca i analogicznie, gdy okres rozliczeniowy jest od 20 dnia miesiąca, to zmiany wejdą w życie 1 lipca. Po trzecie, klienci posiadający tą ofertę mają możliwość rozwiązania umowy bez naliczania kary. Po czwarte, czas na rezygnację jest do momentu wejścia zmian w życie.

Jeżeli na fakturach mamy rozdzielony koszt abonamentu i osobno raty za urządzenie, wówczas nawet gdy rozwiążemy umowę, to raty będą dalej naliczane.

źródło: wielkimdrukiem.blogspot.com