Nowe pakiety roamingowe UE w Play. Pakiet 500 MB za 99 zł ważny przez 14 dni

Sieć komórkowa Play wprowadza nowe pakiety internetowe w roamingu UE i obniża ceny pakietów minutowych w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

 Paczka Internet UE

Klienci Play mają do wyboru 4 pakiety roamingowe data różniące się wielkością limitu i ceną:

Paczki-danych-roaming

Usługa jest ważna od momentu aktywacji przez kolejne 14 dni. Z pakietów można korzystać w krajach UE, Islandii, Norwegii, Lichtensteinu (nie pokrywa się z cennikową strefą EURO. Z usługi wyłączona jest m.in. Szwajcaria).

Stan konta można sprawdzić za pomocą prostego kodu: *575#

Po wykorzystaniu zakupionego limitu, transmisja danych jest zablokowana (po wyczerpaniu środków z paczki można odblokować transmisję danych wysyłając SMS o treści TAK na nr 8071 i korzystać z danych zgodnie ze stawką cennikową).

Aktywować można dowolną liczbę paczek. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów (z wyłączeniem taryf M2M), abonentów ofert typu Mix, użytkowników pre-paid. W przypadku ofert Formuła Komfort dla Firm oraz Formuła Rodzina paczka powinna być aktywowana na umowie podporządkowanej (SIM Formuła Komfort dla Firm/SIM Formuła Rodzina).

Paczka roaming UE – MINUTY

Play obniżył również ceny minut w roamingu UE:

Paczka-minut-roaming

Usługa ważna jest przez 14 dni od uruchomienia. W przypadku posiadania przez klienta aktywnej usługi na połączenia odebrane w roamingu UE z paczki schodzą tylko minuty wychodzące.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Play