„Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” w programie smartDOM teraz także dla nowych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu

Od 30 września br. promocyjna oferta usług łączonych „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” w programie smartDOM dostępna jest dla wszystkich klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu bez względu na długość stażu w sieci.

Pierwsza edycja oferty uruchomiona w maju br. dostępna była wyłącznie dla klientów Plusa lub Cyfrowego Polsatu o minimalnym stażu 60 dni. Teraz z promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” mogą skorzystać także nowi klienci, nie posiadający jeszcze żadnej usługi tych operatorów.

Zasady promocji obowiązujące od 30.09.2014 r.:

Wystarczy kupić jedną z usług: telewizję Cyfrowego Polsatu, Internet Power LTE Plusa lub Cyfrowego Polsatu lub telefon w Plusie (opłata nie obejmuje rat) – z abonamentem min. 39,90 zł w ofercie bez sprzętu lub min. 59,90 zł w ofercie ze sprzętem. Tego samego dnia lub w całym okresie trwania promocji klienci mogą dokupić drugą usługę z 50% rabatem na abonament przez cały okres umowy oraz w ciągu 10 kolejnych dni trzecią (inną niż posiadane) nawet za 1 zł przez cały okres umowy (maksymalny rabat na trzeci produkt to 28,90 zł). Umowy na dokupione usługi muszą być zawarte na okres min. 24 miesięcy. Szczegółowe informacje w regulaminie programu „smartDOM – Telewizja, Internet, Telefon”.

Promocja dostępna od 30 września do 17 listopada 2014 r. z możliwością przedłużenia.

Promocja „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” jest nadal dostępna dla dotychczasowych klientów, którzy swoją pierwszą umowę z Plusem lub Cyfrowym Polsatem podpisali przed 30 września, bez względu na staż. Wystarczy, że za posiadany produkt płacą nie mniej niż 49,90 zł.

Oferta smartDOM łączy się z innymi promocjami, w tym z ofertami dla przenoszących numer.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus, fot. Plus