Usługi bankowe Orange Finanse z benefitami dla klientów Orange

2 października br. (czwartek) oficjalnie rozpoczyna działalność Orange Finanse produkty bankowe dostarcza mBank – wspólny projekt operatora komórkowego Orange i mBanku.

Klienci, którzy otworzą konto w Orange Finanse, będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert promocyjnych.

Oferty dla wszystkich klientów:
– w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta, każdy użytkownik Orange Finanse będzie zwolniony z opłat związanych z korzystaniem z bankomatów w Polsce – bez względu na liczbę i rodzaj realizowanych transakcji. Po tym terminie klient nie zapłaci nic, jeśli dokona dowolną kartą Orange 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie lub też gdy nie będzie wypłacać gotówki (standardowo koszt wypłat z bankomatów to 5 zł miesięcznie, niezależnie od liczby transakcji).
Limit na Start – czyli oferta kredytu odnawialnego w wysokości 1000 zł, dostępna już na wniosku o Konto Osobiste, z której klient może skorzystać od razu po aktywacji rachunku. Limit uruchamiany jest bez prowizji i z oprocentowaniem 0 proc. przez pierwsze pół roku. Po tym czasie oprocentowanie na kolejnych dwanaście miesięcy wyniesie 12,49 proc.
4%. na rachunku oszczędnościowym w skali roku przez pierwsze 6 miesięcy dla środków o łącznej wartości do 25 tysięcy zł.

Promocje dla klientów Orange Polska:
Orange Finanse od każdej transakcji zbliżeniowej kartą debetową w formie naklejki na smartfona naliczy 5 proc. zwrotu (max. 100 zł miesięcznie). W ten sposób w ciągu 6 miesięcy klient może uzyskać nawet 600 zł. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy w każdym miesiącu wykonać pięć transakcji bezgotówkowych dowolnymi kartami Orange Finanse oraz opłacić jedną fakturę za usługi Orange Polska z Konta Osobistego w Orange Finanse. Uczestnik może przystąpić do promocji w procesie wnioskowania o Konto Osobiste w Orange Finanse od dnia 02.10.2014r. do 03.11.2014 r. Promocja trwa do 31.08.2015 r.
– za wykonanie minimum pięciu dowolnych transakcji bezgotówkowych, klienci Orange otrzymają doładowanie telefonu prepaid na kwotę do 60 zł (maksymalnie po 20 zł przez trzy kolejne miesiące).

Z pełną ofertą bankową Orange Finanse, tabelą opłat i prowizji można zapoznać się na stronie www.orangefinanse.com.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, fot. Orange