Kostka DICE+ z tabletem Samsung Galaxy Tab 3 7.0 w nowej ofercie mobilnego internetu T-Mobile

T-Mobile przygotował specjalną propozycję dla klientów, którzy zainteresowani są wykorzystaniem mobilnego internetu zarówno w edukacji jak i rozrywce: siedmiocalowy tablet Samsung Galaxy Tab 3 wraz z elektroniczną kostką DICE+ i grą „Był sobie człowiek” lub iPad mini o pojemności 16 GB.

W ramach abonamentu w wysokości 49,99 zł, klienci otrzymają miesięcznie 5 GB dostępnego pakietu danych. W tym wariancie operator promuje zestaw składający się z tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0, kostki DICE+ i gry „Był sobie człowiek”.

kostka_dice_gry_tablet-1DICE+ stanowi doskonałe uzupełnienie tabletu wyposażonego w system Android, przenosząc tradycyjne gry planszowe na wyższy poziom. Naszpikowany elektroniką kontroler wyposażony jest m.in. w akcelerometr, magnetometr, czy moduły Bluetooth 2.1 i 4.0. Wydajny akumulator pozwala bawić się kostką przez 20 godzin na jednym ładowaniu. Urządzenie zostało docenione także na świecie, czego wyrazem jest prestiżowa nagroda iF Product Design 2014 w kategorii ?Sprzęt komputerowy?. Jest to pierwsza nagroda dla polskiego produktu w ponad sześćdziesięcioletniej historii konkursu. Zestaw – przy umowie na 36 miesięcy – będzie dostępny za 1 zł.

Operator ma też propozycję dla wielbicieli iPada. W ofercie blueconnect 79, przy abonamencie w wysokości 79,99 zł i umowie zawartej na okres 36 miesięcy klienci co miesiąc otrzymają do dyspozycji 10 GB pakiet danych, oraz urządzenie iPad mini 16 GB w cenie 1 zł.

Oferta dostępna od 15 maja we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile.

źródło: T-Mobile, fot. Dice+