HTC One M8 z etui Dot View w sklepie internetowym T-Mobile

T-Mobile zaoferuje swoim Klientom smartfon HTC One (M8) z dedykowanym etui Dot View. Oferta dostępna będzie wyłącznie w sklepie internetowym operatora. Ceny HTC One (M8) w T-Mobile znajdują się pod tym adresem.

One M8 to flagowy smartfon firmy HTC, wyposażony w 5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD. Jednocześnie telefon ma zaledwie 9,35 mm grubości a ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale leży w dłoni. Dzięki wyjątkowej stylistyce i jakości wykonania, ten smartfon cieszy się aktualnie powszechną opinią najlepiej zaprojektowanego telefonu.

Klienci T-Mobile, decydujący się na to urządzenie, przy podpisywaniu umowy w sklepie internetowym operatora, w ramach specjalnej propozycji otrzymają smartfon HTC One M8 w komplecie z efektownym etui Dot View.

HTC_One_M8_Dot_View

Dot View to nie tylko gwarancja świetnego wyglądu, ale także pełnej ochrony smartfonu. Dzięki podświetlanej punktowej matrycy etui pozwala łatwo odbierać połączenia, czytać powiadomienia o poczcie e-mail, ustawiać przypomnienia, czy też sprawdzać prognozę pogody – wszystko to bez otwierania etui.

Oferta będzie dostępna zarówno dla klientów biznesowych (od 15 maja) jak i indywidualnych (od 16 maja), którzy zdecydują się na podpisanie umowy poprzez sklep internetowy T-Mobile.pl. Z propozycji korzystać będzie można do wyczerpania zapasów.

źródło: T-Mobile