Kody rabatowe na smartfony Samsung Galaxy S23. Zakupy na żywo w Orange

Na stronie orange.pl wystartowały zakupy na żywo z Orange. Gościem odcinka jest ekspert z firmy Samsung, a całe wydarzenie zostanie poświęcone premierze smartfonów z serii Samsung Galaxy S23.

Kolejny odcinek „Kupuj na żywo z Orange” skierowany jest do wszystkich osób, które planują zakup smartfona z najnowszej serii Samsung Galaxy S23. W poniedziałek, 6 lutego od godz. 11 na pytania dotyczące premierowej serii Galaxy S23 odpowiada Artur Domański z Samsunga.

Dla oglądających wydarzenie Orange przygotował kod promocyjny upoważniający do 200 zł rabatu na zakup prezentowanych smartfonów serii Galaxy S23. Aby otrzymać taki kod wystarczy wysłać bezpłatny SMS z sieci Orange. Treść i numer pojawią się podczas transmisji live.

Jak kupić smartfon Samsung Galaxy S23 ze zniżką w Orange?

Kod rabatowy na zakup serii Samsung Galaxy S23 jest dostępny po wysłaniu SMS-a o treści S23 na numer 80111. W odpowiedzi zwrotnej otrzymujemy kod uprawniający do nabycia wybranego sprzętu o 200 zł taniej. Kody promocyjne ze zniżką dotyczą modeli: Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra.

Podczas transmisji można zadać ekspertowi pytania o premierowe modele: Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy S23 Ultra.

A jak wyglądały od kuchni pierwsze zakupy na żywo z Orange? Tutaj można to zobaczyć.

źródło: blog Orange Polska