Subskrypcja elektroniki w sklepie Komputronik

Subskrybujemy już muzykę, filmy czy seriale. Serwisy subskrypcyjne stają się coraz popurniejsze. Dzięki usłudze Subskrypcji Komputronik, w ten sposób można płacić za sprzęt elektroniczny, np. smartfon czy laptop.

Subskrybowanie elektroniki to gwarancja stałej opłaty tylko za korzystanie z urządzeń. Do tego dochodzi możliwość wymiany sprzętu po roku na nowszy model.

Podczas trwania umowy płacimy tylko i wyłącznie za korzystanie ze sprzętu, a nie jego realną wartość, np. najnowszy iPhone 14 dostępny jest od 215 zł miesięcznie. Po zakończeniu umowy można ponownie skorzystać z usługi Subskrypcji i wziąć na kolejne dwanaście miesięcy nowszy model.

W ofercie Subskrypcji Komputronik znajdą się smartfony, laptopy, tablety, komputery stacjonarne i smartwatche.

Smartfony dostępne w subskrypcji Komputronik: https://www.komputronik.pl/promocje/wez-suba/smartfony.

Jak skorzystać z subskrypcji w Komputroniku?

W tym celu wystarczy wypełnić specjalny formularz lub odwiedzić jeden z salonów Komputronik. Proces podpisywania umowy na subskrypcję sprzętu jest bardzo prosty i zajmuje ok. 15 minut. Zobowiązanie podpisywane jest na 12 miesięcy.

Wynająć sprzęt mogą wszystkie osoby, które ukończyły 21 rok życia i posiadają ważny dowód osobisty. Proces zawarcia umowy najmu jest analogiczny do umów kredytowych i ratalnych.

Subskrypcja umożliwia długoterminowy wynajem sprzętu na zasadach abonamentu.

Wynajem finansowany jest kredytem 0% (bez odsetek, bez prowizji, RRSO 0%), którego udziela Alior Bank. Subskrypcja obsługiwana jest bezpośrednio przez firmę Rent Up Europe S.A. Sklep Komputronik występuje jako dostawca sprzętu.

Urządzenie, z którego przestaniemy korzystać zostanie później odsprzedane w niższej cenie. Inni klienci będą mogli skorzystać z niego w ramach subskrypcji sprzętu.

Każde urządzenie w ramach Subskrypcji Komputronik jest objęte gwarancją producenta oraz posiada podstawowy pakiet ochronny SafeUp.

SafeUp podstawowy pakiet ochronny (zawarty w czynszu najmu) dla smartfonów to bezpłatna diagnoza problemu w salonie oraz transport do serwisu. Zabezpieczenie folią ochronną i naprawa zbitego ekranu.

źródło Komputronik