Abonament bez limitu i bez umowy za 50 zł w T-Mobile

T-Mobile przygotował specjalną ofertę na abonament z umową na czas nieokreślony, który obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, internet mobilny bez limitu danych i prędkości.

Najnowsza propozycja od T-Mobile to abonament bez limitu za 50 zł mies. dla osób w wieku do 26 lat. Od teraz młode osoby zyskują możliwość korzystania z taniego abonamentu w gwarantowanej cenie 50 zł miesięcznie przez 2 lata. Dopiero od 25. miesiąca opłata za abonament wzrośnie do 90 zł/mies. Dodatkowo umowa zawierana jest na czas nieokreślony z zachowaniem miesięcznego wypowiedzenia.

Abonament za 50 zł w ofercie dla młodych i studentów do 26 roku życia

Z promocji „Abonament z Nielimitowanym Internetem na czas nieokreślony” w T-Mobile mogą skorzystać nowi klienci z nowo przydzielonym numerem oraz osoby, które przeniosą numer z innej sieci, systemu na kartę w T-Mobile lub Heyah. Z oferty można skorzystać wyłącznie online na stronie t-mobile.pl.

W ramach abonamentu za 50 zł, klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do internetu mobilnego bez limitu danych i prędkości w cenie 50 zł miesięcznie.

Dodatkowo przez 3 miesiące za darmo można korzystać z usługi „Rozrywka bez ograniczeń”. Usługa daje możliwość bezpłatnej zmiany raz na miesiąc serwisu streamingowego. Użytkownicy mogą wybierać spośród dostępu do takich platform jak: HBO Max, Eleven Sports, DaVinci Kids, Tidal, Legimi czy Viaplay. Po tym okresie opłata za usługę wyniesie 30 zł/mies.

abonament bez limitu internet rozmowu umowa na czas nieokreślony 5g najlepsza oferta 2023

Z umowy można zrezygnować w każdej chwili (obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia). Po 24 miesiącach opłata miesięczna za abonament wzrośnie z 50 zł do 90 zł. Opłata za przyłączenie do sieci wynosi 0 zł.

Więcej informacji o ofercie na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/summer-of-youth.

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2023 roku. Jedynym ograniczeniem jest wiek osoby przystępującej do promocji. Musi to być konsument w wieku do 26 roku życia.

źródło: T-Mobile