5000 punktów Payback za przeniesienie numeru do Orange

Do 14 września br. w sieci Orange dostępna jest promocja „Punkty Payback za przeniesienie numeru telefonu komórkowego”. W ramach promocji za przeniesienie numeru do sieci Orange w ofercie na abonament lub mix uczestnik otrzyma jednorazowo 5000 promocyjnych punktów Payback.

Warunkiem otrzymania promocyjnych punktów jest posiadanie aktywnego i zarejestrowanego konta Payback umożliwiającego zbieranie punktów oraz:

  • podpisanie umowy w jednej z taryf Smart Plan w Orange do 30.09.2014 r. w ofercie indywidualnej lub mix,
  • dokonanie aktywacji karty Payback w Orange, zgodnie z warunkami Regulaminu Orange dla uczestników Programu Payback, dla swojego numeru telefonu przeniesionego do sieci Orange, w terminie do 30.09.2014 r.
  • dokonanie aktywacji w promocji poprzez wysyłanie SMS-a na nr 381 do dnia 30.09.2014 r. (koszt wg. taryfy), wpisując w jego treść kod promocyjny z kuponu Payback otrzymanego pocztą tradycyjną lub znajdującym się na eKuponie po uprzedniej aktywacji eKuponu (eKupon znajduje się w profilu uczestnika po zalogowaniu się do swojego konta na payback.pl).

Promocyjne punkty Payback zostaną przyznane w terminie do 31.10.2014 r. Uczestnicy przenoszący więcej niż jeden numer uprawnieni są do otrzymania punktów Payback za przeniesienie każdego numeru komórkowego.

Formularz na przeniesienie numeru można złożyć w salonie Orange lub zlecić dyspozycję przez internet.

Regulamin promocji do pobrania pod tym adresem.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, fot. Orange