T-Mobile przygotowuje się do sprzedaży energii elektrycznej

T-Mobile będzie na polskim rynku drugą po Plusie firmą komórkową, która zacznie oferować prąd swoim klientom. Będzie przy tym współpracował z Tauronem – informuje Dziennik Gazeta Prawna.

Na razie wiadomo tylko, że oferta będzie skierowana do odbiorców indywidualnych i do firm, a operator zamierza pójść krok dalej niż jego konkurent z branży i oprócz upustów cenowych przy zakupie kilku usług jednocześnie przewiduje inne formy zachęt dla klientów. Szczegóły partnerzy ogłoszą 1 października.

T-Mobile nie wystąpił do Urzędu Regulacji Energetyki o koncesję na sprzedaż energii elektrycznej, dlatego należy się spodziewać, że naliczaniem opłat za prąd zajmie się Tauron. Firmy skierują oferty do bazy 5,3 mln klientów dostawcy prądu i ponad 15 mln użytkowników sieci komórkowej. Wcześniej obie spółki przeprowadziły pilotażowy program w kilkudziesięciu tysiącach gospodarstw domowych.

Cały artykuł można przeczytać na stronie GazetaPrawna.pl:
Prąd od operatora: T-Mobile będzie konkurował z Plusem, Orange się wycofuje

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Dziennik Gazeta Prawna

One Reply to “T-Mobile przygotowuje się do sprzedaży energii elektrycznej”

  1. tak swietnie.. teraz jak placimy juz panstwu za energię elektryczna to teraz jeszcze panstwu to i t-mobajL czyli plac i plac i konca nie ma!!