Plus: Specjalna promocja dla studentów i nauczycieli na Internet Power LTE

Od 2 września br. wszyscy studenci i nauczyciele akademiccy mogą skorzystać ze specjalnej promocji na Internet Power LTE w Plusie. W ramach promocji umowa ze sprzętem (modem lub router) podpisywana jest tylko na 12 miesięcy, z czego 3 miesiące są bez opłat.

Kolejną nowością jest wprowadzony do oferty Plusa pakiet bezpieczeństwa chroniący przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Ochrona Internetu i Plus Chmura dostępne są dla wszystkich klientów ofert abonamentowych w sieci Plus.

By skorzystać z promocji studenckiej wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty. Promocja trwa do końca października br.

Nowością w ofercie Plus Internet jest oferta pakiet bezpieczeństwa chroniącego przed zagrożeniami płynącymi z sieci – Ochrona Internetu oraz 5 GB darmowej Plus Chmury.

Usługa Ochrona Internetu w Plusie

Ochrona Internetu daje możliwość ochrony do trzech dowolnych urządzeń na raz. Zapewnia pełną ochronę komputera, tabletu i telefonu, przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem oraz spamem. Posiada też dodatkową opcję ?ochrony rodzicielskiej”, która pozwala ustawić ograniczenia dotyczące korzystania z Internetu i przez dziecko i chroni przed niepożądanymi treściami oraz daje pełną kontrolę nad czasem, w jakim łączy się ono z siecią. Więcej informacji na www.ochronainternetu.pl

Cennik_Ochrona_Internetu_z_Plus_Chmura

Plus Chmura 5 GB

Klienci otrzymują też do dyspozycji 5 GB darmowej Plus Chmury, czyli podręcznej i bezpiecznej przestrzeni dyskowej, gdzie można przechowywać wszystkie swoje dokumenty, zdjęcia, muzykę oraz filmy. Więcej informacji na www.pluschmura.com.pl

Cennik_Plus_Chmura

Korzystanie z usług Ochrona Internetu i Plus Chmura przez pierwszy okres rozliczeniowy jest za darmo, a później jest płatne 9 zł miesięcznie.

Dla klientów ofert abonamentowych usługa Plus Chmura 25 GB aż do odwołania dostępna będzie w cenie 6 zł.

Specjalna promocja na Internet dla studentów i nauczycieli akademickich będzie dostępna również w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus, inf. prasowa

One Reply to “Plus: Specjalna promocja dla studentów i nauczycieli na Internet Power LTE”

  1. pff tylko na 12 miesięcy….w netii mam umowę na pół roku!