„Zapłać z Play” – nowa metoda płatności w serwisie CANAL+ online

Klienci posiadający abonament w sieci Play mogą od w łatwy sposób płacić za dostęp do serwisu CANAL+ online.

Wśród metod płatności dostępnych w CANAL+ online pojawiła się opcja „Zapłać z Play”, która pozwala na doliczenie opłaty za subskrypcję CANAL+ do rachunku za telefon czy internet.

CANAL+ online to nowoczesny serwis, który łączy kanały na żywo ze światem VOD. W ofercie serwisu znalazło się 76 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. Oferta CANAL+ online została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne: FILM, SPORT, FUN&INFO i KIDS.

Użytkownicy mogą dowolnie konfigurować i zmieniać pakiety, płacąc za wszystko w modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowych zobowiązań. Aktywacja i rezygnacja z pakietów może nastąpić w dowolnym momencie.

oferta serwisu canal+ online kanały tv i vod

Klienci Play mogą łatwo i bezpiecznie płacić z rachunkiem operatora za dostęp do Netflix, Amazon Prime Video czy Chili.

Do tego grona dołącza CANAL+ online. W tym celu wystarczy na stronie serwisu wskazać opcję „Zapłać z Play” w trakcie finalizacji zamówienia i przejść krótki proces weryfikacji z wykorzystaniem swojego numeru telefonu. Z nowej metody płatności mogą skorzystać wyłącznie klienci Play związani z operatorem umową.

Więcej o usłudze można przeczytać na www.play.pl/dcb.

Z CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową na stronie ogladaj.canalplus.pl, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację dla telewizorów z systemem Android TV, Apple TV, na dedykowanym dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz PLAY NOW TV BOX.

zapłać z play płatności za subskrupcję canal+ online do rachunku za telefon

źródło: Canal+ Polska