Viaplay w CANAL+ dla wszystkich abonentów. Bez dodatkowej opłaty w pakietach SPORT

13 września CANAL+ zaprezentował nowe promocje i oferty dla abonentów oferty satelitarnej. Jest dostęp do Viaplay bez dodatkowych opłat.

Do oferty CANAL+ włączono pakiety z dostępem do serwisu Viaplay i nowy dekoder 4K DualBOX+. Viaplay bez dodatkowych opłat będą mieć abonenci, którzy zdecydują się na pakiet SPORT.

Z oferty Viaplay mogą skorzystać również posiadacze innych ofert z pakietem CANAL+ w cenie 19 zł/mies. (pierwszy miesiąc za 0 zł).

Pakiety SPORT w CANAL+ – jakie kanały sportowe

Paczka SPORT gwarantuje dostęp do kanałów CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Mamy tu transmitowane rozgrywki PKO BP Ekstraklasy (CANAL+), Premier League, La Liga Santander (CANAL+ i Eleven Sports), UBER Eats Ligue 1 (CANAL+ i Eleven Sports). Koszykarska liga NBA (CANAL+), PGE Ekstraliga (CANAL+ i Eleven Sports), czy eWinner 1. Liga Żużlowa (CANAL+). Pozostałe wydarzenia sportowe, które zobaczymy w tym pakiecie: turnieje cyklu WTA Tour (CANAL+), mecze Serie A TIM (Eleven Sports), rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium.

Od teraz kibice sportowi zyskują dostęp do aplikacji streamingowej Viaplay.

Co można zobaczyć w Viaplay?

Wszystkie mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji UEFA, gale sztuk walki MMA, w tym KSW czy rozgrywki hokeja na lodzie NHL. Klienci mają dostęp do całej oferty Viaplay. A ta obejmuje nie tylko sport ale i nagradzane produkcje Viaplay Originals, hollywoodzkie filmy i seriale oraz treści dla dzieci.

CANAL+ podniósł ceny w ofercie telewizji satelitarnej

Od 13 września w CANAL+ obowiązują nowe ceny pakietów telewizji satelitarnej. W przypadku pakietów SPORT jest to podwyżka o 10 zł, a dla pozostałych ofert podwyżka o 5 zł. Pakiety Entry+ i Extra+ można nadal zamówić w niezmienionej cenie.

Paczka sportowa jest oferowana razem z pakietem kanałów telewizyjnych oraz dostępem do serwisu CANAL+ online dla Abonentów:

  • Pakiet Entry+ SPORT w cenie 60 zł/mies. (63 kanały, 29 HD, 1 kolekcja VOD, 13 kanałów online)
  • Pakiet Relax+ SPORT w cenie 80 zł/mies. (86 kanałów, 47 HD, 11 kolekcji VOD, 27 kanałów online)
  • Pakiet Extra+ SPORT w cenie 110 zł/mies. (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 62 kanały online)

Z oferty Viaplay można korzystać za pośrednictwem aplikacji Viaplay na telewizorach, komputerach, telefonach i tabletach, urządzeniach streamingowych i konsolach do gier.

Aplikacja Viaplay na dekoderach CANAL+

Wkrótce na dekoderach 4K zadebiutuje dedykowana aplikacja Viaplay. Do momentu pojawienia się aplikacji klienci CANAL+ korzystający z oferty łączonej z Viaplay będą mogli zobaczyć wszystkie mecze Premier League i trzy mecze Bundesligi w każdej kolejce (wybrane przez redakcję sportową CANAL+) bezpośrednio w serwisie CANAL+ online oraz na dekoderach 4K.

Oferta łączona z Viaplay dla wszystkich klientów CANAL+

Z dostępu do serwisu Viaplay w promocyjnej cenie skorzystają obecni i nowi klienci satelitarni. Warunkiem jest posiadanie w ramach oferty kanałów z rodziny CANAL+. Cena za dostęp do aplikacji Viaplay wyniesie wtedy 0 zł przez pierwszy miesiąc i 19 zł w kolejnych miesiącach.

CANAL+ online z HBO i Netflix w subskrypcji. Ile kosztuje?

Nowy dekoder 4K DualBOX+

Do oferty CANAL+ wprowadzono nowy dekoder 4K DualBOX+, który zastąpi nieprodukowany już dekoder 4K UltraBOX+.

Dekoder 4K DualBOX+ wykorzystuje najnowsze oprogramowanie CANAL+, które rozszerza możliwości urządzenia i wprowadza nowe funkcje. Na przykład dostęp do seriali i filmów w kolekcjach VOD po podłączeniu dekodera do internetu, bez podłączenia do anteny satelitarnej.

Na dekoderze preinstalowana jest aplikacja Netflix, a wkrótce udostępniona zostanie aplikacja Player. Dostęp do tych usług można kupić w ofertach łączonych z pakietem CANAL+.

Nowy dekoder będzie oferowany we wszystkich pakietach telewizyjnych już od 5 zł/mies. Opcjonalnie z dyskiem twardym o pojemności 500GB. Producentem dekodera jest firma ADB.

Kanał Love Nature 4K w CANAL+

Kanał LOVE NATURE 4K dla miłośników przyrody będzie dostępny bez dodatkowych opłat na pozycji 149 dla wszystkich nowych i obecnych abonentów korzystających z dekoderów 4K i pakietu telewizyjnego Extra+ oraz wyższych. Abonenci otrzymają wkrótce dostęp do kolekcji programów Love Nature 4K na życzenie, dostępnej na dekoderach 4K.

źródło: CANAL+