Canal+ online z Netflix i HBO ma nowe ceny. Oferta subskrypcji na platformie streamingowej Canal+

We wrześniu zmieniły się ceny pakietów CANAL+ online i ofert CANAL+ online z Netflixem czy HBO dla nowych klientów.

CANAL+ online oferuje dostęp do pakietu CANAL+, w którym można znaleźć produkcje CANAL+, seriale, filmy, dokumenty i sport na żywo w cenie 49 zł miesięcznie.

W ofercie Canal+ online jest dostępny nowy pakiet CANAL+ Seriale i Filmy za 29 zł miesięcznie. Na abonament składa się pakiet podstawowy CANAL+ z wyłączeniem oferty i kanałów sportowych.

Pakiet podstawowy CANAL+ oraz CANAL+ Seriale i Filmy są dostępne w ofertach łączonych z Netflix i HBO.

Podstawowa subskrypcja CANAL+ online jest do zamówienia w miesięcznym modelu płatności lub na 6 miesięcy (płatność jednorazowa).

Wrześniowa aktualizacja. Oferty łączone Canal+ w nowych cenach

Nowa cena za ofertę łączoną pakietu CANAL+ Seriale i Filmy z HBO wynosi 49 zł. CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix 59 zł, a CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix i HBO 79 zł. Cena samego pakietu CANAL+ seriale i filmy pozostanie bez zmian i wyniesie nadal 29 zł.

Cena za pakiet CANAL+ z HBO wynosi 69 zł, CANAL+ z Netflix 79 zł, a CANAL+ z HBO i Netflix 99 zł. Ceny paczek łączonych są wyższe odpowiednio o 10 zł, 10 zł i 20 zł.

Wrześniowa aktualizacja cen nie obejmie pakietów – Eleven Sports & Polsat Sport Premium oraz Fun & News.

Osoby decydujące się wyłącznie na pakiet CANAL+ zapłacą 49 zł.

Subskrypcja miesięczna – płatność odnawialna

Za dostęp do oferty serwisu zapłacimy w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy. Korzystamy z niej na wielu urządzeniach, odtwarzamy treści w dwóch streamach jednocześnie i możemy dzielić konto z osobą towarzyszącą.

Jak kupić subskrypcję CANAL+ online?

Subskrypcję zamówimy na stronie kup.canalplus.com. Obecni klienci, którzy chcą aktywować dodatkowe pakiety zrobiąto po zalogowaniu do swojego konta na stronie canalplus.com w zakładce „Moje usługi”.

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące godzin seriali i filmów na życzenie oraz sport i informacje na żywo.

Viaplay w CANAL+ bez dodatkowych opłat w pakietach SPORT

Największe sportowe wydarzenia na żywo w CANAL+

Subskrypcja kanałów sportowych umożliwia oglądanie meczy PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga Santander, Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sports Premium), Ligue 1, PGE Ekstraligi, NBA.

Dla miłośników tenisa ziemnego, wisienką na torcie będą transmisje z rywalizacji Igi Świątek w cyklu turniejów WTA.

źródło: Canal+