Orange Flex ma 3 lata. Prezenty dla użytkowników

Orange Flex to oferta w formie subskrypcji, która obchodzi 3 urodziny.

Liczba klientów Orange Flex przekroczyła już 200 tys. W ramach podziękowań dla użytkowników, Flex przygotował kilka prezentów m.in. pakiety GB i zniżki na zakup słuchawek.

Darmowy internet w Orange Flexa

Z okazji urodzin użytkownicy Orange Flex mogą wziąć udział w interaktywnej zabawie na stronie głównej oferty i odebrać prezent w postaci kodu na gigabajty. Odkryty kod należy wpisać w aplikacji w moim profilu zakładce „Kody promocyjne” i aktywować go do 13 maja do końca dnia.

Urodzinowe promocje w Sklepie Flex

W Sklepie Flex w aplikacji na użytkowników czekają promocje -50% na wybrane słuchawki. Dodatkowo do zakupu klienci otrzymają w prezencie Music Pass na 90 dni.

Klienci mogą skorzystać z dostawy kurierem za 1 zł. Promocja obowiązuje od 10 do 13 maja 2022 lub do wyczerpania zapasów urządzeń.

Zobacz także: Porównanie planów subskrypcyjnych Orange Flex 2022

Przykładowe słuchawki z rabatem -50%:

  • Oppo Enco Free2
  • realme Buds Air2
  • Xiaomi Redmi Buds3 Pro
  • Samsung Buds2

Więcej szczegółów w aplikacji Orange Flex i na stronie flex.orange.pl

Usługi telekomunikacyjne w modelu subskrypcyjnym stają się coraz bardziej popularne.

Ofertę komórkową można subskrybować niczym Netflix, Spotify czy HBO Max. Orange Flex na polskim rynku telekomunikacyjnym utworzył nową kategorię usług.

Sieć komórkowa w aplikacji – ile to kosztuje?

Orange Flex odświeżył swoją ofertę Planów komórkowych, m.in. dodając nowy Plan z pakietem 45 GB za 35 zł /mies. i rozszerzając dostęp do sieci 5G. Plan 45 GB stał się już ulubionym wyborem wśród nowych użytkowników. Na start wybiera go ponad ? klientów.

Karty eSIM cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników Orange Flex.  

24% aktywnych kart stanowi eSIM. Aby rozpocząć korzystanie z numeru we Flexie za pomocą eSIM, należy wybrać tę opcję w aplikacji, pobrać kartę i ją aktywować. Proces aktywacji numeru zajmuje maksymalnie kilka minut. Dzięki wirtualnej karcie klient można korzystać z tego samego numeru na dwóch urządzeniach, np. na telefonie oraz smartwatchu.

Orange Flex udostępnia użytkownikom eSIM zarówno jako główną jak i dodatkową kartę za 0 zł.

3 urodziny orange flex

źródło: Orange