Internet stacjonarny i światłowodowy w Play przez pół roku bez opłat

W ofercie Play znajdują się dwa rozwiązania internetu domowegointernet stacjonarny oraz internet światłowodowy. Fioletowy operator przygotował specjalną promocję, która umożliwia duże oszczędności.

Internet domowy przez pół roku bez opłat

Przy wyborze Internetu stacjonarnego o prędkości 600 Mb/s lub światłowodowego o prędkości 600 Mb/s lub 1 Gb/s i wybraniu oferty na 24 miesiące. Każdy klient otrzymuje rabat, dzięki któremu nie ponosi kosztów za wybrany pakiet przez pierwsze sześć miesięcy.

Rabat naliczany jest automatycznie, a skorzystać z niego mogą zarówno osoby, które posiadają już usługi w Play, jak i nowi klienci.

Ceny dla obecnych oraz nowych użytkowników Play

Abonament za internet stacjonarny 600 Mb/s w Play dla obecnych klientów to 50 zł. Uwzględniając przyznawany na pół roku rabat średnia cena za usługę zmniejsza się do 39 zł miesięcznie. Abonament za internet światłowodowy o prędkościach 600 Mb/s oraz 1 Gb/s wynosi odpowiednio 75 zł oraz 90 zł.

Osoby, które nie posiadają innych usług kontraktowych w Play również mogą skorzystać z tej promocji. Ceny abonamentów za dostęp do sieci zaczynają się od 60 zł miesięcznie.

Routery z możliwością podłączenia kilku urządzeń jednocześnie

W przypadku obydwu ofert Play udostępnia swoim użytkownikom nowoczesne urządzenia. W przypadku internetu stacjonarnego jest to router Technicolor CGA2121. Przy światłowodowym – router Huawei K562 z Wi-Fi 6.

W momencie aktywacji usługi, obowiązuje jednorazowa opłata za instalację w kwocie 50 zł.

Telewizja i internet od Play od 50 zł miesięcznie

Operator przygotował promocję obejmująca internet z telewizją PLAY NOW TV. A do tego dostęp do Viaplay i CANAL+ online zostaje przedłużony. Zestaw internetu stacjonarnego wraz z telewizją i dostępem do platform VOD można otrzymać w cenie – już od 50 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu klient otrzymuje dostęp do serwisu CANAL+ online przez pół roku od Play oraz Viaplay w cenie abonamentu na 24 miesiące.

źródło: Play