Umowa na 18 miesięcy dla przenoszących numer do T-Mobile

T-Mobile wprowadza nową promocję dla abonentów przenoszących numer. Umożliwia ona podpisanie z T-Mobile 18-miesięcznej umowy w taryfach multimedialnych i minutowych z benefitami takimi samymi jak przy umowie na 24 miesiące.

Sieć T-Mobile stworzyła nową ofertę z możliwością podpisania krótszego, półtorarocznego kontraktu z operatorem w ramach taryf Rodzinnych pozostawiając benefity takie jak przy umowach 24-miesięcznych. Dodatkowo klienci mogą wybrać również jeden z nowoczesnych telefonów w bardzo korzystnej cenie m.in: Sony Xperia J za 1 zł w taryfie Rodzina 60.

W opcji multimedialnej użytkownicy otrzymają dodatkowo bezpłatnie pakiet 250MB z możliwością zwiększenia go aż do 1 GB za 10 zł miesięcznie. W taryfach minutowych klienci nie muszą korzystać z pakietów danych i wybrać opcję, w której połączenia z internetem do 1 MB miesięcznie będą kosztowały 3 zł, a po jego przekroczeniu dodatkowo 7 zł za transmisję danych do 100 MB miesięcznie.

Zarówno taryfy multimedialne i minutowe można rozszerzyć o dodatkowe usługi w zależności od indywidualnych wymagań klientów:

  • nielimitowane rozmowy w ramach sieci T-Mobile w Polsce,
  • pakiety 100 000 SMS-ów wymiennych na MMS-y do sieci T-Mobile lub sieci krajowych,
  • pakiet minut do krajowych sieci stacjonarnych,
  • Sieć Rodzinna z 2 000 minut dla każdego uczestnika sieci.

Każdą z tych opcji klient może dokupić za jedyne 1,99 zł.

Regulamin promocji „Oferta z telefonem w T-Mobile na 18 miesięcy MNP”

Klienci, którzy chcą zmienić operatora i korzystać już z nowego telefonu od T-Mobile nie muszą czekać do zakończenia aktualnej umowy. T-Mobile przygotował dla nich rozwiązanie, które pozwala na otrzymanie nowego telefonu nawet 6 miesięcy przed jej zakończeniem. Do tego czasu klient nie musi ponosić opłat abonamentowych związanych z umową zawartą z T-Mobile. Wszystkie warunki i związane z nimi opłaty będą obowiązywały po zakończeniu umowy u poprzedniego operatora.

źródło: T-Mobile