Abonament w T-Mobile z nielimitowanym internetem. Promocja 6 miesięcy za 0 zł dla przenoszących numer

T-Mobile ma promocję dla klientów przenoszących numer z innej sieci. Osoby, które wybiorą abonament „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” nie zapłacą za plan taryfowy przez pierwsze sześć miesięcy.

W najnowszej promocji T-Mobile można zyskać pół roku abonamentu za darmo. Wystarczy przenieść swój numer do T-Mobile.

Promocja dotyczy planów taryfowych z nielimitowanym internetem i zamówionych przez stronę t-mobile.pl. Oferta obowiązuje do 26 grudnia przy wyborze abonamentu „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. W ramach promocji można kupić abonament w wariancie bez urządzenia lub z telefonem.

6 miesięcy abonamentu za 0 zł dla przenoszących numer do T-Mobile

W T-Mobile promocja abonament za 0 zł przez 6 miesięcy obejmuje dwa plany taryfowe z internetem bez limitu – M Nielimitowana i L Nielimitowana.

W ramach oferty „M Nielimitowana” za 65 zł/mies. dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, oraz internet bez limitu danych z prędkością do 30 Mb/s.

W abonamencie „L Nielimitowana” za 85 zł/mies., oprócz nielimitowanych połączeń głosowych, wiadomości SMS oraz MMS, mamy internet bez limitu danych i bez limitu prędkości.

W programie „Korzyści dla domu” obie oferty są tańsze o 20 zł miesięcznie. Po czasie określonym umowy (24 miesiące), od 25. mies. abonament wzrośnie o 10 zł/mies.

W obu abonamentach użytkownicy otrzymują usługę „Rozrywka bez Ograniczeń” na 6 miesięcy za darmo. Dzięki niej co miesiąc możemy wybrać inną platformę subskrypcyjną, z której chcemy korzystać.

Klienci, którzy chcą dokupić nowe urządzenie (poza zestawami świątecznymi) otrzymają zniżkę 100 zł z ofertą M Nielimitowana lub 250 zł z ofertą L Nielimitowana.

źródło: T-Mobile