Tańsze abonamenty i usługi Orange dla klientów biznesowych serwisu Domiporta.pl

Serwis Domiporta.pl nawiązał strategiczną współpracę z PTK Centertel, operatorem sieci Orange. Dzięki niej klienci abonamentowi Domiporta.pl (agencje nieruchomości) mogą skorzystać ze specjalnej oferty Orange dla Firm.

Oferta „Domiporta Orange” umożliwia abonamentowym klientom serwisu (agencje nieruchomości), korzystanie z atrakcyjnych pakietów na mobilny dostęp do Internetu oraz tanich rozmów telefonicznych na preferencyjnych warunkach. Aby z niej skorzystać wystarczy podpisać umowę na korzystanie z wybranej oferty abonamentowej Orange. Można to zrobić kupując nową aktywację, przedłużając dotychczasową umowę z Orange lub przenosząc do Orange numer telefonu z innej sieci. Do wyboru są dwa warianty ofert – bez telefonu oraz z smartfonem Samsung Galaxy Note w cenie 499 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie wykupionego abonamentu w Domiporta.pl.

Domiporta.pl, dzięki współpracy z Orange, jest obecnie jedynym serwisem nieruchomości na rynku, który proponuje swoim klientom specjalną ofertę umożliwiająca obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem biura nieruchomości.