T-Mobile: Więcej minut i internetu w nowych taryfach Rodzinnych

Od 15 lutego br. klienci podpisujący umowy z T-Mobile w nowej ofercie minutowej w zależności od wysokości abonamentu otrzymają w standardzie pakiety XL zawierające od 150 minut do wszystkich sieci krajowych w cenie 29,90 zł.

W ofercie multimedialnej oprócz pakietów XL klienci otrzymają nowe większe pakiety danych 500 MB, 1 GB oraz nawet 2 GB do swobodnego korzystania z Internetu.

W nowej ofercie T-Mobile jest możliwość rozszerzenia oferty o dodatkowe pakiety usług w promocyjnych cenach. Dla klientów zainteresowanych dużym pakietem SMS/MMS T-Mobile proponuje aż 100 000 SMS/MMS za 1,99 zł miesięcznie. innym rozwiązaniem dla klientów jest możliwość aktywowania Sieci Rodzinnej, która oferuje każdemu z członków sieci 2000 minut w cenie od 1,99 zł (grupa 2 osobowa). Oznacza to, że numery osób, które klient zaprosi do Sieci Rodzinnej otrzymują całkowicie bezpłatnie 2000 minut na rozmowy z pozostałymi członkami Sieci Rodzinnej.

Dodatkowe 10% upustu na abonament przez dwa lata w taryfach multimedialnych mogą zyskać Klienci przenoszący numer od innego operatora (MNP) lub z ofert przedpłaconych PTC (Tak Tak, Heyah) jak również obecni abonenci studenci, osoby posiadające kartę kibica T-Mobile Ekstraklasy.

Szczegóły nowej oferty abonamentowej w T-Mobile dla klientów indywidualnych.

źródło: T-Mobile