T-Mobile: Usługa z Ulgą czyli zniżka na kolejny abonament

21 sierpnia br. (piątek) w T-Mobile rusza nowa oferta łączona Usługa z Ulgą, która pozwala na dokupienie do podstawowej usługi nawet 5 dodatkowych usług i zaoszczędzić nawet do 50 zł miesięcznie.

Na klientów T-Mobile, którzy do posiadanego abonamentu (usługi głosowe lub internetowe) lub taryfy Mix dokupią kolejne usługi abonamentowe, czekają zniżki na każdy kolejny abonament. W ramach Usług z Ulgą klient podpisując drugą i kolejne umowy na usługi telefonii bądź internetu, mobilnego czy domowego otrzyma 10 złotych zniżki na nowy abonament przez cały okres trwania umowy. Rabaty będą sumowane. Promocja Usługi z Ulgą umożliwia zakup kilku aktywacji jednego typu usługi. Aby rabat został naliczony wartość każdego dołączanego abonamentu musi wynosić powyżej 39,99 zł z VAT.

Usługi z Ulgą to także możliwość zyskania aż 20% więcej za każde doładowanie konta w T-Mobile na kartę, internetu na kartę w T-Mobile, konta Heyah lub konta Mix w T-Mobile lub Heyah. Jedynym warunkiem uzyskania rabatu jest zlecenie doładowania konta z abonamentu w T-Mobile.

Oprócz tego posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają każdą usługę zawsze 20% taniej. Oferta skierowana do klientów indywidualnych dotyczy taryf głosowych i internetowych oraz oferty Mix. Więcej na temat Karty Dużej Rodziny piszemy tutaj, a szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, fot. T-Mobile