T-Mobile: Taryfy oszczędne w ofercie internetu mobilnego

T-Mobile wprowadza zmiany w ofercie mobilnego internetu polegające na zwiększeniu ceny urządzenia na start w zamian za znacznie niższy abonament miesięczny.

Oferta umożliwia klientom, którzy zdecydują się na jednorazową, wyższą opłatę przy zakupie urządzenia, korzystać przez całą długość umowy z obniżonej stawki abonamentu. Dotychczas, klient wybierając abonament za 79,99 zł miesięcznie mógł wybrać iPad mini 16GB za 1 zł. Jeśli w tej samej ofercie klient przy podpisaniu umowy wybierze taryfę oszczędną i wniesie opłatę w wysokości 249 złotych na start jego abonament zostanie obniżony do kwoty 59,99 zł. W takim przypadku łącznie podczas całej umowy oszczędzi 480 zł.

Taryfa oszczędna dostępna jest także w ofercie z nowym Samsungiem Galaxy Tab 4 7.0 gdzie na start, zamiast 1 zł klient może zapłacić 99 zł. Dzięki temu jego miesięczny abonament wyniesie 39,99 zł i oszczędność 260 zł w skali całej umowy.

Podobnie kształtuje się oferta z laptopem, gdzie abonament obniżono do 79,99 zł ze 119,99 zł. W tym przypadku oszczędność to aż 1140 zł, a opłata na start za laptop 299 zł.

Wszyscy klienci T-Mobile w ramach usługi Super Zestaw otrzymają dodatkowo rabat 10 zł miesięcznie od kwoty abonamentu.pl

Taryfy oszczędne są dostępne także w przypadku internetu dla domu z routerem domowym LTE.

źródło: T-Mobile, fot. Apple