T-Mobile: Tablet w prezencie dla przenoszących numer do T-Mobile

Od 11 lipca w sklepie internetowym T-Mobile dostępna jest nowa oferta dla klientów przenoszących numer. Dzięki niej klient, zawierający umowę w sklepie internetowym T-Mobile oprócz wybranego smartfona otrzyma w prezencie tablet.

Nowa oferta T-Mobile jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym dla klientów przenoszących numer abonamentowy od innego operatora. Umowa w tej propozycji jest zawierana na 24 miesiące, a klienci oprócz wybranego przez siebie telefonu, otrzymają od T-Mobile w prezencie nowoczesny tablet Prestigio PMP5870C.

multipad_7.0_ultra_duoW ofercie dostępne są 4 opcje abonamentu od 64,90 zł do 119,90 zł. W najniższym klient otrzymuje pakiet 500 minut do wszystkich sieci, które wymieniają się na SMS-y i MMS-y oraz 1 GB danych na swobodne korzystanie z Internetu w wybranym smartfonie. W najlepszej opcji klient otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz większy  2 GB pakiet danych.

t-mobile-tablet-w-prezencie-AOpłata za przyłączenie do T-Mobile w ramach niniejszych promocji wynosi 49,90 zł z VAT (40,57 zł netto).

Klienci decydując się na jeden z abonamentów mogą rozszerzyć pakiet dostępnych w nim usług o dodatkowe opcje już od 1,99 zł za każdą z nich. Do wyboru mają pakiet 100 000 SMS/MMS, Sieć Rodzinną w grupie 2- lub 4-osobowej, czy dodatkowy pakiet nielimitowanych rozmów w T-Mobile lub do wszystkich sieci krajowych.

Szczegółowe informacje na temat oferty promocyjnej na stronie T-Mobile oraz regulamin promocji w pdf.

źródło: T-Mobile