Abonament w T-Mobile ze zmianą serwisu streamingowego raz na miesiąc

T-Mobile przygotował nową ofertę „Rozrywka uwolniona” z możliwością zmiany serwisu streamingowego co 30 dni.

W abonamentach 5G od T-Mobile można wybierać popularne serwisy z rozrywką na życzenie i zmieniać je raz na miesiąc. Nowa usługa „Rozrywka uwolniona” obejmuje dostęp do telewizji, streamingu wideo z serialami, filmami, e-booków, audiobooków i najlepszej muzyki.

„Rozrywka uwolniona” obejmuje serwisy: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports.

Każdy klient jest uprawiony raz na 30 dni, licząc od momentu aktywacji serwisu do jego zmiany. W zależności od wybranej taryfy 5G od T-Mobile – usługa dostępna jest na 6, 12 lub 24 mies. w prezencie. Po zakończeniu okresu promocyjnego opłata za usługę wynosi 20 zł mies.

Opłata za korzystanie z usługi „Rozrywka uwolniona” jest niezmienna przez cały czas trwania umowy.

Usługa aktywowana jest automatycznie podczas zawierania umowy lub aneksu do umowy. Klient ma prawo do jej dezaktywacji w dowolnym momencie trwania umowy.

Dwa lata za darmo w taryfach T-Mobile

Klienci T-Mobile otrzymują dostęp do usługi „Uwolniona rozrywka” bez opłat:

  • przez pół roku jeśli zdecyduje się na pakiet M+,
  • przez rok przy wyborze taryfy L+,
  • nawet przez dwa lata, jeśli wybierze pakiet XL+.

Po bezpłatnym okresie można wyłączyć serwis lub kontynuować jego używanie za 20 zł miesięcznie.

Więcej GB w ofertach 5G i specjalne rabaty na urządzenia

Korzystający z oferty T-Mobile otrzymają nawet do 200 GB internetu. W ofercie M+ 5G klient zyskuje 80 GB w pełnej prędkości, L+ 5G – 150 GB, zaś w XL+ 5G – aż 200 GB.

Wybierając abonament z urządzeniem w elastycznych ratach 0% zyskuje się dodatkowe rabaty – od 100 do nawet 700 zł zniżki na smartfon lub tablet.

Szczegółowy regulamin oferty „Rozrywka Uwolniona” jest dostępny na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rozrywka-uwolniona-oferta.

źródło: T-Mobile